Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл
Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл - Syoss

Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл / Syoss (440 ml)

💰 Цени по магазини

440 ml 3.95 € 28 септември
8.98 €/л 28 септември
440 ml 5.62 € 28 септември
12.77 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл (Syoss), 440 ml. Най-ниска цена в Savly: €3.95 в ДМ България. Това прави 8.98 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €3.95 до €5.62). Цени по вериги: ДМ България €3.95, Lilly Drogerie €5.62. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл?

Най-ниската цена за Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл в Savly е €3.95 в ДМ България.

Къде е най-евтино Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл?

Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл е най-евтино в ДМ България за €3.95.

Каква е цената на Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.95, в Lilly Drogerie: €5.62.

Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл. Най-ниската цена е €3.95 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл?

Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.95 до €5.62.

Откъде са цените за Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл?

Цените за Шампоан SYOSS Intense Plex 440 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan