Syzygium Jambos Leaf Extract

Грижа за кожата
● Без риск

Какво е Syzygium Jambos Leaf Extract?

Syzygium Jambos Leaf Extract е козметична съставка с функция: грижа за кожата. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

INCI: SYZYGIUM JAMBOS LEAF EXTRACT CAS 97766-45-5

Продукти в Savly с Syzygium Jambos Leaf Extract (1)

Често задавани въпроси

Какво е Syzygium Jambos Leaf Extract?

Syzygium Jambos Leaf Extract е козметична съставка с функция: грижа за кожата.

Безопасна ли е съставката Syzygium Jambos Leaf Extract?

Без риск. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

В кои продукти има Syzygium Jambos Leaf Extract?

В Savly има 1 продукта с Syzygium Jambos Leaf Extract: виж списъка на страницата.

Рисковете са по CosIng, базата на Европейската комисия за козметичните съставки (виж Syzygium Jambos Leaf Extract в CosIng). Не са медицински съвет; винаги проверявай етикета на опаковката. ← Всички козметични съставки

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan