Sorbitan Palmitate

Емулгатор
● Без риск

Какво е Sorbitan Palmitate?

Sorbitan Palmitate е козметична съставка с функция: емулгатор. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

INCI: SORBITAN PALMITATE CAS 26266-57-9

Продукти в Savly с Sorbitan Palmitate (1)

Често задавани въпроси

Какво е Sorbitan Palmitate?

Sorbitan Palmitate е козметична съставка с функция: емулгатор.

Безопасна ли е съставката Sorbitan Palmitate?

Без риск. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

В кои продукти има Sorbitan Palmitate?

В Savly има 1 продукта с Sorbitan Palmitate: виж списъка на страницата.

Рисковете са по CosIng, базата на Европейската комисия за козметичните съставки (виж Sorbitan Palmitate в CosIng). Не са медицински съвет; винаги проверявай етикета на опаковката. ← Всички козметични съставки

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan