Retinyl Acetate

Грижа за кожата
● Нисък риск · с ограничения в ЕС

Какво е Retinyl Acetate?

Retinyl Acetate е козметична съставка с функция: грижа за кожата. По регулацията на ЕС е с нисък риск (с ограничения в ЕС).

INCI: RETINYL ACETATE Приложение III на Регламент 1223/2009 CAS 127-47-9

Защо е за внимание

Разрешено в ЕС само при условия (Приложение III на Регламент 1223/2009): горна граница на количеството, само в определени продукти или с предупреждение на етикета. Допустимо: границата зависи от вида продукт.

Продукти в Savly с Retinyl Acetate (1)

Често задавани въпроси

Какво е Retinyl Acetate?

Retinyl Acetate е козметична съставка с функция: грижа за кожата.

Безопасна ли е съставката Retinyl Acetate?

Нисък риск. Разрешено в ЕС само при условия (Приложение III на Регламент 1223/2009): горна граница на количеството, само в определени продукти или с предупреждение на етикета. Допустимо: границата зависи от вида продукт.

В кои продукти има Retinyl Acetate?

В Savly има 1 продукта с Retinyl Acetate: виж списъка на страницата.

Рисковете са по CosIng, базата на Европейската комисия за козметичните съставки (виж Retinyl Acetate в CosIng). Не са медицински съвет; винаги проверявай етикета на опаковката. ← Всички козметични съставки

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan