Pinus Cembra Wood Extract

Грижа за кожата
● Без риск

Какво е Pinus Cembra Wood Extract?

Pinus Cembra Wood Extract е козметична съставка с функция: грижа за кожата. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

INCI: PINUS CEMBRA WOOD EXTRACT

Продукти в Savly с Pinus Cembra Wood Extract (1)

Често задавани въпроси

Какво е Pinus Cembra Wood Extract?

Pinus Cembra Wood Extract е козметична съставка с функция: грижа за кожата.

Безопасна ли е съставката Pinus Cembra Wood Extract?

Без риск. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

В кои продукти има Pinus Cembra Wood Extract?

В Savly има 1 продукта с Pinus Cembra Wood Extract: виж списъка на страницата.

Рисковете са по CosIng, базата на Европейската комисия за козметичните съставки (виж Pinus Cembra Wood Extract в CosIng). Не са медицински съвет; винаги проверявай етикета на опаковката. ← Всички козметични съставки

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan