Menthyl Ethylamido Oxalate

Грижа за кожата
● Без риск

Какво е Menthyl Ethylamido Oxalate?

Menthyl Ethylamido Oxalate е козметична съставка с функция: грижа за кожата. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

INCI: MENTHYL ETHYLAMIDO OXALATE CAS 1122460-01-8

Продукти в Savly с Menthyl Ethylamido Oxalate (2)

Често задавани въпроси

Какво е Menthyl Ethylamido Oxalate?

Menthyl Ethylamido Oxalate е козметична съставка с функция: грижа за кожата.

Безопасна ли е съставката Menthyl Ethylamido Oxalate?

Без риск. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

В кои продукти има Menthyl Ethylamido Oxalate?

В Savly има 2 продукта с Menthyl Ethylamido Oxalate: виж списъка на страницата.

Рисковете са по CosIng, базата на Европейската комисия за козметичните съставки (виж Menthyl Ethylamido Oxalate в CosIng). Не са медицински съвет; винаги проверявай етикета на опаковката. ← Всички козметични съставки

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan