Lactamide Mea

Овлажнител, антистатик, грижа за косата
● Без риск

Какво е Lactamide Mea?

Lactamide Mea е козметична съставка с функция: овлажнител, антистатик, грижа за косата. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

INCI: LACTAMIDE MEA CAS 5422-34-4

Продукти в Savly с Lactamide Mea (1)

Често задавани въпроси

Какво е Lactamide Mea?

Lactamide Mea е козметична съставка с функция: овлажнител, антистатик, грижа за косата.

Безопасна ли е съставката Lactamide Mea?

Без риск. В регулацията на ЕС няма ограничения за нея като козметична съставка.

В кои продукти има Lactamide Mea?

В Savly има 1 продукта с Lactamide Mea: виж списъка на страницата.

Рисковете са по CosIng, базата на Европейската комисия за козметичните съставки (виж Lactamide Mea в CosIng). Не са медицински съвет; винаги проверявай етикета на опаковката. ← Всички козметични съставки

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan