🏷️ Промоции от брошурата на Kaufland

Каталози по вериги

KauflandKaufland
CLASSIC Сирене от краве мляко в саламура 1,25 кг
CLASSIC Сирене от краве мляко в саламура 1,25 кг
€9.59(7.67 €/кг)
До 4 октомври
-40% KauflandKaufland
Елена Сирене от краве мляко кг
Елена Сирене от краве мляко кг
€6.99(6.99 €/кг)
€11.69 До 4 октомври
-33% KauflandKaufland
Белица Сирене от краве мляко на шайби кг
Белица Сирене от краве мляко на шайби кг
€6.64(6.64 €/кг)
€9.96 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Сирене от краве мляко кутия 900 г
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Сирене от краве мляко кутия 900 г
€9.69(10.77 €/кг)
€12.78 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
PRESIDENT Сирене смес от краве и овче мляко 330 г
PRESIDENT Сирене смес от краве и овче мляко 330 г
€4.99(15.12 €/кг)
€6.64 До 4 октомври
-29% KauflandKaufland
ВЕДРАРЕ Сирене Дунавия от краве мляко 400 г
ВЕДРАРЕ Сирене Дунавия от краве мляко 400 г
€3.59(8.97 €/кг)
€5.11 До 4 октомври
-51% KauflandKaufland
Бояна Сирене от краве мляко обезмаслено кг
Бояна Сирене от краве мляко обезмаслено кг
€5.99(5.99 €/кг)
€12.39 До 4 октомври

Всички оферти от брошурата на Kaufland (Кауфланд) за тази седмица (важи до 04.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Kaufland наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Kaufland?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Kaufland?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Kaufland?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Kaufland?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Kaufland, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan