🏷️ Промоции от брошурата на Kaufland

Каталози по вериги

KauflandKaufland
CLASSIC Сирене от краве мляко в саламура 1,25 кг
CLASSIC Сирене от краве мляко в саламура 1,25 кг
€9.59(7.67 €/кг)
До 4 октомври
-50% KauflandKaufland
ХЕЛИОС КРЕМА СИРЕНЕ 2 х 125 г
ХЕЛИОС КРЕМА СИРЕНЕ 2 х 125 г
€1.41(5.64 €/кг)
До 4 октомври
-40% KauflandKaufland
Елена Сирене от краве мляко кг
Елена Сирене от краве мляко кг
€6.99(6.99 €/кг)
€11.69 До 4 октомври
-33% KauflandKaufland
Белица Сирене от краве мляко на шайби кг
Белица Сирене от краве мляко на шайби кг
€6.64(6.64 €/кг)
€9.96 До 4 октомври
-37% KauflandKaufland
САЯНА Сирене от овче мляко кг
САЯНА Сирене от овче мляко кг
€8.69(8.69 €/кг)
€13.89 До 4 октомври
-18% KauflandKaufland
Синьо сирене 50% масленост Дания кг
Синьо сирене 50% масленост Дания кг
€11.25(11.25 €/кг)
€13.80 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Сирене от краве мляко кутия 900 г
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Сирене от краве мляко кутия 900 г
€9.69(10.77 €/кг)
€12.78 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
PRESIDENT Сирене смес от краве и овче мляко 330 г
PRESIDENT Сирене смес от краве и овче мляко 330 г
€4.99(15.12 €/кг)
€6.64 До 4 октомври
-29% KauflandKaufland
ВЕДРАРЕ Сирене Дунавия от краве мляко 400 г
ВЕДРАРЕ Сирене Дунавия от краве мляко 400 г
€3.59(8.97 €/кг)
€5.11 До 4 октомври
-33% KauflandKaufland
ХЕЛИОС Топено сирене различни вкусове 170 г
ХЕЛИОС Топено сирене различни вкусове 170 г
€0.99(5.83 €/кг)
€1.48 До 4 октомври
-22% KauflandKaufland
LANDSFRISCH Сирене Котидж 150 г
LANDSFRISCH Сирене Котидж 150 г
€0.99(6.61 €/кг)
€1.27 До 4 октомври
-26% KauflandKaufland
HOCHLAND Топено сирене секторно различни вкусове 140 г
HOCHLAND Топено сирене секторно различни вкусове 140 г
€1.79(12.78 €/кг)
€2.45 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
PHILADELPHIA Крем сирене различни видове 175 г
PHILADELPHIA Крем сирене различни видове 175 г
€2.49(14.23 €/кг)
€3.29 До 4 октомври
-50% KauflandKaufland
KIRI Топено сирене със солети 2х35 г
KIRI Топено сирене със солети 2х35 г
€1.02(14.54 €/кг)
€2.04 До 4 октомври
-51% KauflandKaufland
Бояна Сирене от краве мляко обезмаслено кг
Бояна Сирене от краве мляко обезмаслено кг
€5.99(5.99 €/кг)
€12.39 До 4 октомври
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-33% KauflandKaufland
LACRIMA Сирене от краве мляко 3х350 г
🔜 Влиза в сила 05.10
LACRIMA Сирене от краве мляко 3х350 г
€10.22(9.73 €/кг)
€15.33 До 11 октомври
-33% KauflandKaufland
MONARCH Сирене Котидж 3 х 200 г
🔜 Влиза в сила 05.10
MONARCH Сирене Котидж 3 х 200 г
€4.08(6.80 €/кг)
€6.12 До 11 октомври
-29% KauflandKaufland
HOCHLAND Крема сирене различни видове 200 г
🔜 Влиза в сила 05.10
HOCHLAND Крема сирене различни видове 200 г
€1.99(9.94 €/кг)
€2.81 До 11 октомври
-27% KauflandKaufland
СИТОВО Сирене от краве мляко 800 г
🔜 Влиза в сила 05.10
СИТОВО Сирене от краве мляко 800 г
€7.99(9.99 €/кг)
€10.99 До 11 октомври
-50% KauflandKaufland
ХЕЛИОС Топено сирене Шопско 2 х 120 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ХЕЛИОС Топено сирене Шопско 2 х 120 г
€1.35(5.62 €/кг)
До 11 октомври
-31% KauflandKaufland
Брей! Сирене от козе мляко 400 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Брей! Сирене от козе мляко 400 г
€3.49(8.73 €/кг)
€5.11 До 11 октомври
KauflandKaufland
Английска багета с бекон и сирене 63 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Английска багета с бекон и сирене 63 г
€0.59(9.33 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
РОДОПСКО ЧУДО Сирене от краве мляко шайби кг
🔜 Влиза в сила 05.10
РОДОПСКО ЧУДО Сирене от краве мляко шайби кг
€7.65(7.65 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
myday Крема сирене кг
🔜 Влиза в сила 05.10
myday Крема сирене кг
€6.64(6.64 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
ЕЛЕНА Сирене от козе мляко кг
🔜 Влиза в сила 05.10
ЕЛЕНА Сирене от козе мляко кг
€9.99(9.99 €/кг)
До 11 октомври
-34% KauflandKaufland
Беленско Сирене от краве мляко кг
🔜 Влиза в сила 05.10
Беленско Сирене от краве мляко кг
€6.39(6.39 €/кг)
€9.71 До 11 октомври
KauflandKaufland
Меко сирене Бри 60% масленост Франция
🔜 Влиза в сила 05.10
Меко сирене Бри 60% масленост Франция
€12.78
До 11 октомври
-38% KauflandKaufland
Paladin Синьо сирене 50% масленост Германия
🔜 Влиза в сила 05.10
Paladin Синьо сирене 50% масленост Германия
€11.29
€18.40 До 11 октомври
KauflandKaufland
ЖОСИ Топено сирене секторно различни видове 140 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ЖОСИ Топено сирене секторно различни видове 140 г
€1.25(8.91 €/кг)
До 11 октомври
-31% KauflandKaufland
ЗДРАВЕЦ Топено сирене пушено 500 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ЗДРАВЕЦ Топено сирене пушено 500 г
€2.99(5.98 €/кг)
€4.34 До 11 октомври
KauflandKaufland
МУРГАШ Сирене от краве мляко 800 г
🔜 Влиза в сила 05.10
МУРГАШ Сирене от краве мляко 800 г
€5.99(7.49 €/кг)
До 11 октомври
-25% KauflandKaufland
OLYMPUS Сирене от овче мляко 800 г
🔜 Влиза в сила 05.10
OLYMPUS Сирене от овче мляко 800 г
€8.19(10.24 €/кг)
€11.04 До 11 октомври
-32% KauflandKaufland
CASTELLO Прясно сирене различни видове 125 г
🔜 Влиза в сила 05.10
CASTELLO Прясно сирене различни видове 125 г
€1.89(15.13 €/кг)
€2.81 До 11 октомври
-22% KauflandKaufland
Димитър Маджаров Сирене от краве мляко натрошено 900 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Димитър Маджаров Сирене от краве мляко натрошено 900 г
€6.65(7.39 €/кг)
€8.58 До 11 октомври
-32% KauflandKaufland
ВЪЛЧЕВ Крема сирене различни видове 125 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ВЪЛЧЕВ Крема сирене различни видове 125 г
€0.85(6.79 €/кг)
€1.25 До 11 октомври
-17% KauflandKaufland
Сирене от краве мляко със средна масленост кг
🔜 Влиза в сила 05.10
Сирене от краве мляко със средна масленост кг
€4.19(4.19 €/кг)
€5.09 До 11 октомври

Всички оферти от брошурата на Kaufland (Кауфланд) за тази седмица (важи до 11.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Kaufland наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Kaufland?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Kaufland?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Kaufland?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Kaufland?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Kaufland, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan