🏷️ Промоции от брошурата на Billa

Каталози по вериги

-25% BillaBilla
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
€2.49(14.23 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-37% BillaBilla
PHILADELPHIA Сирене Котидж 200 г
PHILADELPHIA Сирене Котидж 200 г
€1.59(7.95 €/кг)
€2.55 До 7 октомври
-50% BillaBilla
BILLA пекарна Вита баница със сирене 460 г
BILLA пекарна Вита баница със сирене 460 г
€1.89(4.11 €/кг)
€3.79 До 7 октомври
BillaBilla
БЕЛЕНСКО Краве сирене От деликатесната витрина 1 кг
БЕЛЕНСКО Краве сирене От деликатесната витрина 1 кг
€6.39(6.39 €/кг)
€9.97 До 7 октомври
-28% BillaBilla
PRESIDENT Сирене за сандвичи 120 г
PRESIDENT Сирене за сандвичи 120 г
€1.79(14.91 €/кг)
€2.50 До 7 октомври
-25% BillaBilla
Hochland Топено сирене 140 г
Hochland Топено сирене 140 г
€1.79(12.78 €/кг)
€2.40 До 7 октомври
BillaBilla
GRANBIRAGHI Твърдо сирене на люспи 80 г
GRANBIRAGHI Твърдо сирене на люспи 80 г
€1.89(23.65 €/кг)
€2.30 До 7 октомври
-31% BillaBilla
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 700 г
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 700 г
€6.29(8.98 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
-26% BillaBilla
САЯНА Домашно краве сирене 1 кг
САЯНА Домашно краве сирене 1 кг
€8.69(8.69 €/кг)
€11.75 До 7 октомври
-24% BillaBilla
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 1 кг
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 1 кг
€9.69(9.69 €/кг)
€12.78 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Саяна Краве сирене ЗНП 700 г
Саяна Краве сирене ЗНП 700 г
€5.99(8.56 €/кг)
€8.18 До 7 октомври
-15% BillaBilla
BILLA Баница със сирене на хапки 190 г
BILLA Баница със сирене на хапки 190 г
€1.29(6.78 €/кг)
€1.53 До 7 октомври
-39% BillaBilla
НАРОДЕН ДАР Краве сирене 400 г
НАРОДЕН ДАР Краве сирене 400 г
€2.49(6.22 €/кг)
€4.00 До 7 октомври

Всички оферти от брошурата на Billa (Билла) за тази седмица (важи до 07.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Billa наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Billa?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Billa?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Billa?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Billa?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Billa, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan