🏷️ Промоции от брошурата на Billa

Каталози по вериги

-23% BillaBilla
ЧЕРГА Лютеница Домашна или Апетитка 300 г
ЧЕРГА Лютеница Домашна или Апетитка 300 г
€2.59(8.64 €/кг)
€3.37 До 7 октомври
-25% BillaBilla
DERONI Лютеница едросмляна или лютива едросмляна 265 г или 260 г
DERONI Лютеница едросмляна или лютива едросмляна 265 г или 260 г
€1.89
€2.55 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BILLA Лютеница финосмляна 310 г
BILLA Лютеница финосмляна 310 г
€1.49(4.80 €/кг)
€1.99 До 7 октомври
-34% BillaBilla
MY FAMILY Лютеница едросмляна 300 г
MY FAMILY Лютеница едросмляна 300 г
€2.19(7.29 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-39% BillaBilla
ХОРЦЕТО Лютеница 560 г
ХОРЦЕТО Лютеница 560 г
€1.99(3.55 €/кг)
€3.27 До 7 октомври
-30% BillaBilla
BILLA Лютеница едросмляна 570 г
BILLA Лютеница едросмляна 570 г
€2.89(5.07 €/кг)
€4.17 До 7 октомври
-21% BillaBilla
DERONI Лютеница финосмляна без добавена захар или домашна 500 г или 525 г
DERONI Лютеница финосмляна без добавена захар или домашна 500 г или 525 г
€2.59
€3.29 До 7 октомври
-28% BillaBilla
ВЕЛИКА Лютеница едросмляна или Айвар 515 г или 500 г
ВЕЛИКА Лютеница едросмляна или Айвар 515 г или 500 г
€4.19
€5.87 До 7 октомври
-25% BillaBilla
ОЛИНЕЗА Лютеница Традиционна 520 г
ОЛИНЕЗА Лютеница Традиционна 520 г
€2.49(4.79 €/кг)
€3.35 До 7 октомври

Всички оферти от брошурата на Billa (Билла) за тази седмица (важи до 07.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Billa наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Billa?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Billa?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Billa?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Billa?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Billa, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan