🏷️ Промоции от брошурата на Billa

Каталози по вериги

-44% BillaBilla
Орехите Салам луканков 230 г
Орехите Салам луканков 230 г
€3.59(15.61 €/кг)
€6.49 До 30 септември
-27% BillaBilla
БОНИ Луканка Карловска 210 г
БОНИ Луканка Карловска 210 г
€4.09(19.48 €/кг)
€5.62 До 30 септември
-25% BillaBilla
Круши Лукас 1 кг
Круши Лукас 1 кг
€1.79(1.79 €/кг)
€2.39 До 30 септември
-44% BillaBilla
ЕКО МЕС Тракийска луканка 230 г
ЕКО МЕС Тракийска луканка 230 г
€1.99(8.65 €/кг)
€3.57 До 30 септември
-35% BillaBilla
Орехите Луканка Добруджанска или Чардака 1 кг
Орехите Луканка Добруджанска или Чардака 1 кг
€17.49(17.49 €/кг)
€27.09 До 30 септември

Всички оферти от брошурата на Billa (Билла) за тази седмица (важи до 30.09), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Billa наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Billa?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Billa?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Billa?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Billa?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Billa, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan