🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-34% LidlLidl
РОДНА СТРЯХА Смядовска луканка XXL Нарязана 500 g/опаковка
РОДНА СТРЯХА Смядовска луканка XXL Нарязана 500 g/опаковка
€6.39(12.78 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
PIKOK PURE Луканка Нарязана 5 x 100 g/опаковка
PIKOK PURE Луканка Нарязана 5 x 100 g/опаковка
€7.47(14.94 €/кг)
До 4 октомври
KauflandKaufland
МОРЕНИТЕ Луканка промопакет 3 x 250 г
МОРЕНИТЕ Луканка промопакет 3 x 250 г
€5.39(7.19 €/кг)
До 4 октомври
KauflandKaufland
СТАРИЯ ЛОВЕЦ Луканка Чумерна 550 г
СТАРИЯ ЛОВЕЦ Луканка Чумерна 550 г
€4.05(7.36 €/кг)
До 4 октомври
KauflandKaufland
Фермата Луканка 180 г
Фермата Луканка 180 г
До 4 октомври
KauflandKaufland
Орехите Луканка Смядовска кг
Орехите Луканка Смядовска кг
€13.79(13.79 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
BARONI Луканка XXL Промопакет 3 x 250 g
BARONI Луканка XXL Промопакет 3 x 250 g
€4.80(6.40 €/кг)
До 4 октомври
-32% KauflandKaufland
МОЛЕРИТЕ Луканка Чиста храна различни видове без Е-добавки и изкуствени консерванти 170 г
МОЛЕРИТЕ Луканка Чиста храна различни видове без Е-добавки и изкуствени консерванти 170 г
€3.79(22.29 €/кг)
€5.62 До 4 октомври
-20% ДАРДАР
КФМ Смядовска луканка Слайс 100 г
КФМ Смядовска луканка Слайс 100 г
€2.35(23.52 €/кг)
€2.96 До 30 септември
-22% ДАРДАР
КФМ Луканков салам Слайс 100 г
КФМ Луканков салам Слайс 100 г
€1.59(15.90 €/кг)
€2.04 До 30 септември
-24% ДАРДАР
Луканка "Димитър Маджаров" 180 г
Луканка "Димитър Маджаров" 180 г
€3.85(21.39 €/кг)
€5.11 До 30 септември
-44% BillaBilla
Орехите Салам луканков 230 г
Орехите Салам луканков 230 г
€3.59(15.61 €/кг)
€6.49 До 30 септември
-27% BillaBilla
БОНИ Луканка Карловска 210 г
БОНИ Луканка Карловска 210 г
€4.09(19.48 €/кг)
€5.62 До 30 септември
-29% МетроМетро
МАДЖАРОВ Луканка вакуум 190 г
МАДЖАРОВ Луканка вакуум 190 г
€3.56(18.73 €/кг)
€5.05 До 7 октомври
-21% CBACBA
ЕКО МЕС Луканка от бут Родопа слайс 100 гр
ЕКО МЕС Луканка от бут Родопа слайс 100 гр
€1.99(19.89 €/кг)
€2.55 До 30 септември
-19% CBACBA
КЕН Луканка; суджук Класика вакуум 200 гр
КЕН Луканка; суджук Класика вакуум 200 гр
€2.89(14.44 €/кг)
€3.59 До 30 септември
МетроМетро
МОЛЕРИТЕ Луканка Джумайска/Бански старец/Бабек 1 бр. x 220 г
МОЛЕРИТЕ Луканка Джумайска/Бански старец/Бабек 1 бр. x 220 г
€4.49(20.41 €/кг)
€6.64 До 7 октомври
-44% BillaBilla
ЕКО МЕС Тракийска луканка 230 г
ЕКО МЕС Тракийска луканка 230 г
€1.99(8.65 €/кг)
€3.57 До 30 септември
-35% BillaBilla
Орехите Луканка Добруджанска или Чардака 1 кг
Орехите Луканка Добруджанска или Чардака 1 кг
€17.49(17.49 €/кг)
€27.09 До 30 септември
-27% ФантастикоФантастико
Луканка Царевец ЕЛИТ МЕС вакуум 170 г
Луканка Царевец ЕЛИТ МЕС вакуум 170 г
€1.79(10.53 €/кг)
€2.47 До 30 септември
-50% ФантастикоФантастико
ОРЕХИТЕ Смядовска луканка слайс вакуум 2 бр. х 100 г
ОРЕХИТЕ Смядовска луканка слайс вакуум 2 бр. х 100 г
€3.46(17.31 €/кг)
€6.92 До 30 септември
-40% ФантастикоФантастико
Луканка ПЕРЕЛИК насипна от щандова витрина
Луканка ПЕРЕЛИК насипна от щандова витрина
€11.99
€19.99 До 30 септември
Т МаркетТ Маркет
Орехите Салам луканков 230 г
Орехите Салам луканков 230 г
€6.41(27.88 €/кг)
€12.82 До 28 септември
-50% Т МаркетТ Маркет
ОРЕХИТЕ Луканка Смядовска 180 г
ОРЕХИТЕ Луканка Смядовска 180 г
€6.40(35.56 €/кг)
€12.80 До 28 септември
-35% Т МаркетТ Маркет
ОРЕХИТЕ Луканка Чардака, Телешка 170 - 210 г
ОРЕХИТЕ Луканка Чардака, Телешка 170 - 210 г
€4.49
€6.95 До 28 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
Т МаркетТ Маркет
ТЪРНОВ Луканка 190 г
🔜 Влиза в сила 29.09
ТЪРНОВ Луканка 190 г
€3.46(18.22 €/кг)
€3.46 До 5 октомври
-39% Т МаркетТ Маркет
Перелик Луканка ПЕРЕЛИК 180 г
🔜 Влиза в сила 29.09
Перелик Луканка ПЕРЕЛИК 180 г
€2.89(16.05 €/кг)
€4.76 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan