🏷️ Промоции от брошурата на Фантастико

Каталози по вериги

-34% ФантастикоФантастико
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
€3.99(26.59 €/кг)
€6.13 До 7 октомври
-26% ФантастикоФантастико
БУЛГАРЧЕ Бяло саламурено сирене от краве мляко насипно от щандова витрина
БУЛГАРЧЕ Бяло саламурено сирене от краве мляко насипно от щандова витрина
€5.69
€7.69 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
ПАСТИР Краве сирене 700 г
ПАСТИР Краве сирене 700 г
€6.49(9.27 €/кг)
€8.99 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
Овче сирене Дунавия ВЕДРАРЕ 400 г
Овче сирене Дунавия ВЕДРАРЕ 400 г
€4.59(11.48 €/кг)
€6.00 До 7 октомври
-24% ФантастикоФантастико
Краве сирене КЪРНАРЕ вакуум 400 г
Краве сирене КЪРНАРЕ вакуум 400 г
€3.99(9.97 €/кг)
€5.30 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
МАДЖАРОВ Овче сирене ЗНП вакуум 700 г
МАДЖАРОВ Овче сирене ЗНП вакуум 700 г
€9.99(14.27 €/кг)
€12.78 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
ХРАНИНВЕСТ Сирене крема 125 г
ХРАНИНВЕСТ Сирене крема 125 г
€0.89(7.12 €/кг)
€1.15 До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
CASTELLO Синьо сирене
CASTELLO Синьо сирене
€15.89
€23.98 До 7 октомври

Всички оферти от брошурата на Фантастико (Fantastico) за тази седмица (важи до 07.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Фантастико наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Фантастико?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Фантастико?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Фантастико?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Фантастико?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Фантастико, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan