🏷️ Промоции от брошурата на ДАР

Каталози по вериги

-50% ДАРДАР
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
€2.04(5.10 €/кг)
€4.08 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Milki Dream Сирене Ементалер Насипно
Milki Dream Сирене Ементалер Насипно
€9.69
€12.73 До 7 октомври
-28% ДАРДАР
Родопино Краве сирене Насипно
Родопино Краве сирене Насипно
€6.99
€9.71 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Сирене Бри Франция Насипно
Сирене Бри Франция Насипно
€12.59
€16.31 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Мероне Краве сирене Саламурено 400 г
Мероне Краве сирене Саламурено 400 г
€3.95(9.88 €/кг)
€5.11 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Сердика Краве сирене 800 г
Сердика Краве сирене 800 г
€6.99(8.74 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
-18% ДАРДАР
Краве сирене "Медея" От краве мляко Вакуум 350 г
Краве сирене "Медея" От краве мляко Вакуум 350 г
€2.49(7.11 €/кг)
€3.06 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Козе сирене "Betine" С плесен
Козе сирене "Betine" С плесен
€17.99
€23.98 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Сирене "Milki Dream" Чедър Насипно
Сирене "Milki Dream" Чедър Насипно
€9.99
€12.73 До 14 октомври
-18% ДАРДАР
Пастир Краве сирене 700 г
Пастир Краве сирене 700 г
€7.35(10.50 €/кг)
€8.99 До 14 октомври
-19% ДАРДАР
Сирене "Lacrima" От краве мляко По ЗНП 700 г
Сирене "Lacrima" От краве мляко По ЗНП 700 г
€6.99(9.98 €/кг)
€8.69 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Ралица милк Краве сирене 400 г
Ралица милк Краве сирене 400 г
€3.99(9.97 €/кг)
€5.11 До 14 октомври
-20% ДАРДАР
President Краве сирене Салакис Пълномаслено 500 г
President Краве сирене Салакис Пълномаслено 500 г
€6.49(12.98 €/кг)
€8.18 До 14 октомври
-28% ДАРДАР
Landfrisch Сирене Котидж 150 г
Landfrisch Сирене Котидж 150 г
€1.35(9.00 €/кг)
€1.89 До 14 октомври
-22% ДАРДАР
Топено сирене "Борики" С восък 180 г
Топено сирене "Борики" С восък 180 г
€1.59(8.83 €/кг)
€2.04 До 14 октомври
-24% ДАРДАР
Latteria Soresina Настъргано сирене Пармиджано Реджано 80 г
Latteria Soresina Настъргано сирене Пармиджано Реджано 80 г
€2.25(28.12 €/кг)
€2.99 До 14 октомври
-27% ДАРДАР
Latteria Soresina Настъргано сирене Грана Падано 100 г
Latteria Soresina Настъргано сирене Грана Падано 100 г
€2.19(21.88 €/кг)
€3.01 До 14 октомври
-26% ДАРДАР
Monarch Топено сирене натурално 140 г
Monarch Топено сирене натурално 140 г
€1.49(10.63 €/кг)
€2.04 До 14 октомври
-20% ДАРДАР
Oldenburger Сирене Гауда Слайс 200 г
Oldenburger Сирене Гауда Слайс 200 г
€2.55(12.76 €/кг)
€3.22 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Oldenburger Сирене Ементал Слайс 200 г
Oldenburger Сирене Ементал Слайс 200 г
€2.79(13.96 €/кг)
€3.57 До 14 октомври
ДАРДАР
Olympus Краве сирене
Olympus Краве сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Лесидрен Биволско сирене
Лесидрен Биволско сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Лесидрен Овче сирене
Лесидрен Овче сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Лесидрен Козе сирене
Лесидрен Козе сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Бор Чвор Крема сирене HIGH PROTEIN 200г
Бор Чвор Крема сирене HIGH PROTEIN 200г
До 14 октомври
ДАРДАР
Булгареа Сирене от краве мляко
Булгареа Сирене от краве мляко
До 14 октомври
-11% ДАРДАР
Димитър Маджаров Сирене 500 г
Димитър Маджаров Сирене 500 г
€6.99(13.98 €/кг)
€7.92 До 14 октомври
-17% ДАРДАР
Димитър Маджаров Краве сирене 400 г
Димитър Маджаров Краве сирене 400 г
€5.49(13.73 €/кг)
€6.64 До 14 октомври
-20% ДАРДАР
Дестан Сирене 400 г
Дестан Сирене 400 г
€4.49(11.22 €/кг)
€5.62 До 14 октомври
-33% ДАРДАР
Дестан Сирене PETRO 310 г
Дестан Сирене PETRO 310 г
€4.39(14.17 €/кг)
€6.64 До 14 октомври
-13% ДАРДАР
Дестан Сирене 200 г
Дестан Сирене 200 г
€3.69(18.46 €/кг)
€4.29 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Дестан Крема сирене 200 г
Дестан Крема сирене 200 г
€1.99(9.94 €/кг)
€2.55 До 14 октомври

Всички оферти от брошурата на ДАР за тази седмица (важи до 14.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на ДАР наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на ДАР?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на ДАР?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в ДАР?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на ДАР?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на ДАР, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan