🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-23% ФантастикоФантастико
PRESIDENT Сирене Котидж Original 180 г
PRESIDENT Сирене Котидж Original 180 г
€1.49(8.27 €/кг)
€1.94 До 7 октомври
-25% BillaBilla
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
PHILADELPHIA Крем сирене за мазане 175 г
€2.49(14.23 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-50% ДАРДАР
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
Monarch Сирене Котидж 2 бр. х 200 г
€2.04(5.10 €/кг)
€4.08 До 7 октомври
-34% ФантастикоФантастико
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
GRANAROLO Сирене Пекорино 150 г
€3.99(26.59 €/кг)
€6.13 До 7 октомври
ПроМаркетПроМаркет
Мероне Краве сирене 200 г
Мероне Краве сирене 200 г
€2.20(10.99 €/кг)
€2.68 До 7 октомври
-37% BillaBilla
PHILADELPHIA Сирене Котидж 200 г
PHILADELPHIA Сирене Котидж 200 г
€1.59(7.95 €/кг)
€2.55 До 7 октомври
-26% ФантастикоФантастико
БУЛГАРЧЕ Бяло саламурено сирене от краве мляко насипно от щандова витрина
БУЛГАРЧЕ Бяло саламурено сирене от краве мляко насипно от щандова витрина
€5.69
€7.69 До 7 октомври
-18% CBACBA
PRESIDENT Топено сирене тост различни видове 120 гр
PRESIDENT Топено сирене тост различни видове 120 гр
€1.99(16.57 €/кг)
€2.45 До 7 октомври
-14% CBACBA
ARLA Сирене Моцарела настъргана 175 гр
ARLA Сирене Моцарела настъргана 175 гр
€2.49(14.23 €/кг)
€2.91 До 7 октомври
-14% CBACBA
ОПИЦВЕТ Краве сирене вакуум 400 гр
ОПИЦВЕТ Краве сирене вакуум 400 гр
€3.49(8.73 €/кг)
€4.09 До 7 октомври
-33% CBACBA
САЯНА Бяло саламурено сирене от краве мляко насипно
САЯНА Бяло саламурено сирене от краве мляко насипно
€5.99
€9.04 До 7 октомври
-27% ФантастикоФантастико
ПАСТИР Краве сирене 700 г
ПАСТИР Краве сирене 700 г
€6.49(9.27 €/кг)
€8.99 До 7 октомври
-23% ФантастикоФантастико
Овче сирене Дунавия ВЕДРАРЕ 400 г
Овче сирене Дунавия ВЕДРАРЕ 400 г
€4.59(11.48 €/кг)
€6.00 До 7 октомври
-24% ФантастикоФантастико
Краве сирене КЪРНАРЕ вакуум 400 г
Краве сирене КЪРНАРЕ вакуум 400 г
€3.99(9.97 €/кг)
€5.30 До 7 октомври
-21% ФантастикоФантастико
МАДЖАРОВ Овче сирене ЗНП вакуум 700 г
МАДЖАРОВ Овче сирене ЗНП вакуум 700 г
€9.99(14.27 €/кг)
€12.78 До 7 октомври
-22% ФантастикоФантастико
ХРАНИНВЕСТ Сирене крема 125 г
ХРАНИНВЕСТ Сирене крема 125 г
€0.89(7.12 €/кг)
€1.15 До 7 октомври
-33% ФантастикоФантастико
CASTELLO Синьо сирене
CASTELLO Синьо сирене
€15.89
€23.98 До 7 октомври
BillaBilla
БЕЛЕНСКО Краве сирене От деликатесната витрина 1 кг
БЕЛЕНСКО Краве сирене От деликатесната витрина 1 кг
€6.39(6.39 €/кг)
€9.97 До 7 октомври
-28% BillaBilla
PRESIDENT Сирене за сандвичи 120 г
PRESIDENT Сирене за сандвичи 120 г
€1.79(14.91 €/кг)
€2.50 До 7 октомври
-23% ДАРДАР
Milki Dream Сирене Ементалер Насипно
Milki Dream Сирене Ементалер Насипно
€9.69
€12.73 До 7 октомври
-25% BillaBilla
Hochland Топено сирене 140 г
Hochland Топено сирене 140 г
€1.79(12.78 €/кг)
€2.40 До 7 октомври
-28% ДАРДАР
Родопино Краве сирене Насипно
Родопино Краве сирене Насипно
€6.99
€9.71 До 7 октомври
BillaBilla
GRANBIRAGHI Твърдо сирене на люспи 80 г
GRANBIRAGHI Твърдо сирене на люспи 80 г
€1.89(23.65 €/кг)
€2.30 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Сирене Бри Франция Насипно
Сирене Бри Франция Насипно
€12.59
€16.31 До 7 октомври
-31% BillaBilla
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 700 г
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 700 г
€6.29(8.98 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
-22% ДАРДАР
Мероне Краве сирене Саламурено 400 г
Мероне Краве сирене Саламурено 400 г
€3.95(9.88 €/кг)
€5.11 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Сердика Краве сирене 800 г
Сердика Краве сирене 800 г
€6.99(8.74 €/кг)
€9.20 До 7 октомври
-18% ДАРДАР
Краве сирене "Медея" От краве мляко Вакуум 350 г
Краве сирене "Медея" От краве мляко Вакуум 350 г
€2.49(7.11 €/кг)
€3.06 До 7 октомври
-26% BillaBilla
САЯНА Домашно краве сирене 1 кг
САЯНА Домашно краве сирене 1 кг
€8.69(8.69 €/кг)
€11.75 До 7 октомври
-24% BillaBilla
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 1 кг
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Краве сирене ЗНП 1 кг
€9.69(9.69 €/кг)
€12.78 До 7 октомври
-26% BillaBilla
Саяна Краве сирене ЗНП 700 г
Саяна Краве сирене ЗНП 700 г
€5.99(8.56 €/кг)
€8.18 До 7 октомври
-39% BillaBilla
НАРОДЕН ДАР Краве сирене 400 г
НАРОДЕН ДАР Краве сирене 400 г
€2.49(6.22 €/кг)
€4.00 До 7 октомври
-15% Т МаркетТ Маркет
БУЛГАРЧЕ Краве сирене 400 г
БУЛГАРЧЕ Краве сирене 400 г
€4.69(11.72 €/кг)
€5.52 До 5 октомври
-18% Т МаркетТ Маркет
LACRIMA Краве сирене ЗНП 700 г
LACRIMA Краве сирене ЗНП 700 г
€6.49(9.27 €/кг)
€8.00 До 5 октомври
-27% Т МаркетТ Маркет
Бяло саламурено сирене СОКОЛОВО обезмаслено, вакуум кг
Бяло саламурено сирене СОКОЛОВО обезмаслено, вакуум кг
€4.69(4.69 €/кг)
€6.44 До 5 октомври
-25% Т МаркетТ Маркет
НАБОРЪ Краве сирене Екстра, кутия 900 г
НАБОРЪ Краве сирене Екстра, кутия 900 г
€5.99(6.66 €/кг)
€7.99 До 5 октомври
Т МаркетТ Маркет
HOCHLAND Топено сирене различни видове, слайс 140 г
HOCHLAND Топено сирене различни видове, слайс 140 г
€1.89(13.51 €/кг)
€2.21 До 5 октомври
-23% Т МаркетТ Маркет
PHILADELPHIA Крема сирене натурално 300 г
PHILADELPHIA Крема сирене натурално 300 г
€2.99(9.97 €/кг)
€3.89 До 5 октомври
-41% Т МаркетТ Маркет
Краве сирене ЕЛЕНА вакуум кг
Краве сирене ЕЛЕНА вакуум кг
€6.69(6.69 €/кг)
€11.35 До 5 октомври
-17% KAMKAM
ЗДРАВЈЕ РАДОВО Краве сирене в саламура за кг
ЗДРАВЈЕ РАДОВО Краве сирене в саламура за кг
€8.69(8.69 €/кг)
€10.48 До 4 октомври
-15% KAMKAM
BELLA FARM Топено сирене натурално 140 г
BELLA FARM Топено сирене натурално 140 г
€1.25(8.91 €/кг)
€1.48 До 4 октомври
-50% LidlLidl
РОДНА СТРЯХА Българско бяло саламурено сирене XXL От краве мляко Произведено по ЗНП 600 g
РОДНА СТРЯХА Българско бяло саламурено сирене XXL От краве мляко Произведено по ЗНП 600 g
€4.60(7.67 €/кг)
До 4 октомври
KauflandKaufland
CLASSIC Сирене от краве мляко в саламура 1,25 кг
CLASSIC Сирене от краве мляко в саламура 1,25 кг
€9.59(7.67 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
KULIJANKA Парено сирене на конци Различни видове 100 г/опаковка
KULIJANKA Парено сирене на конци Различни видове 100 г/опаковка
€1.59(15.90 €/кг)
До 4 октомври
-50% KauflandKaufland
ХЕЛИОС КРЕМА СИРЕНЕ 2 х 125 г
ХЕЛИОС КРЕМА СИРЕНЕ 2 х 125 г
€1.41(5.64 €/кг)
До 4 октомври
-40% KauflandKaufland
Елена Сирене от краве мляко кг
Елена Сирене от краве мляко кг
€6.99(6.99 €/кг)
€11.69 До 4 октомври
-33% KauflandKaufland
Белица Сирене от краве мляко на шайби кг
Белица Сирене от краве мляко на шайби кг
€6.64(6.64 €/кг)
€9.96 До 4 октомври
-37% KauflandKaufland
САЯНА Сирене от овче мляко кг
САЯНА Сирене от овче мляко кг
€8.69(8.69 €/кг)
€13.89 До 4 октомври
-18% KauflandKaufland
Синьо сирене 50% масленост Дания кг
Синьо сирене 50% масленост Дания кг
€11.25(11.25 €/кг)
€13.80 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Сирене от краве мляко кутия 900 г
ДИМИТЪР МАДЖАРОВ Сирене от краве мляко кутия 900 г
€9.69(10.77 €/кг)
€12.78 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
PRESIDENT Сирене смес от краве и овче мляко 330 г
PRESIDENT Сирене смес от краве и овче мляко 330 г
€4.99(15.12 €/кг)
€6.64 До 4 октомври
-29% KauflandKaufland
ВЕДРАРЕ Сирене Дунавия от краве мляко 400 г
ВЕДРАРЕ Сирене Дунавия от краве мляко 400 г
€3.59(8.97 €/кг)
€5.11 До 4 октомври
-33% KauflandKaufland
ХЕЛИОС Топено сирене различни вкусове 170 г
ХЕЛИОС Топено сирене различни вкусове 170 г
€0.99(5.83 €/кг)
€1.48 До 4 октомври
-22% KauflandKaufland
LANDSFRISCH Сирене Котидж 150 г
LANDSFRISCH Сирене Котидж 150 г
€0.99(6.61 €/кг)
€1.27 До 4 октомври
-26% KauflandKaufland
HOCHLAND Топено сирене секторно различни вкусове 140 г
HOCHLAND Топено сирене секторно различни вкусове 140 г
€1.79(12.78 €/кг)
€2.45 До 4 октомври
-24% KauflandKaufland
PHILADELPHIA Крем сирене различни видове 175 г
PHILADELPHIA Крем сирене различни видове 175 г
€2.49(14.23 €/кг)
€3.29 До 4 октомври
-50% KauflandKaufland
KIRI Топено сирене със солети 2х35 г
KIRI Топено сирене със солети 2х35 г
€1.02(14.54 €/кг)
€2.04 До 4 октомври
LidlLidl
PILOS Топено сирене Различни видове 3 x 100 g
PILOS Топено сирене Различни видове 3 x 100 g
€1.52(5.06 €/кг)
€2.28 До 4 октомври
-51% KauflandKaufland
Бояна Сирене от краве мляко обезмаслено кг
Бояна Сирене от краве мляко обезмаслено кг
€5.99(5.99 €/кг)
€12.39 До 4 октомври
-35% МетроМетро
PRESIDENT Топено сирене различни видове 3 бр. х 140 г
PRESIDENT Топено сирене различни видове 3 бр. х 140 г
€5.66(13.48 €/кг)
€8.72 До 7 октомври
МетроМетро
LACRIMA Сирене от краве мляко ЗНП 700 г
LACRIMA Сирене от краве мляко ЗНП 700 г
€6.59(9.42 €/кг)
€8.69 До 7 октомври
МетроМетро
METRO CHEF Сирене Чедър/Гауда/Ементал слайс 10х10 см 500 г
METRO CHEF Сирене Чедър/Гауда/Ементал слайс 10х10 см 500 г
€6.38(12.76 €/кг)
До 7 октомври
-30% МетроМетро
ARLA Сирене котидж Protein 220 г
ARLA Сирене котидж Protein 220 г
€1.58(7.18 €/кг)
€2.26 До 7 октомври
-24% ДАРДАР
Козе сирене "Betine" С плесен
Козе сирене "Betine" С плесен
€17.99
€23.98 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Сирене "Milki Dream" Чедър Насипно
Сирене "Milki Dream" Чедър Насипно
€9.99
€12.73 До 14 октомври
-18% ДАРДАР
Пастир Краве сирене 700 г
Пастир Краве сирене 700 г
€7.35(10.50 €/кг)
€8.99 До 14 октомври
-19% ДАРДАР
Сирене "Lacrima" От краве мляко По ЗНП 700 г
Сирене "Lacrima" От краве мляко По ЗНП 700 г
€6.99(9.98 €/кг)
€8.69 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Ралица милк Краве сирене 400 г
Ралица милк Краве сирене 400 г
€3.99(9.97 €/кг)
€5.11 До 14 октомври
-20% ДАРДАР
President Краве сирене Салакис Пълномаслено 500 г
President Краве сирене Салакис Пълномаслено 500 г
€6.49(12.98 €/кг)
€8.18 До 14 октомври
-28% ДАРДАР
Landfrisch Сирене Котидж 150 г
Landfrisch Сирене Котидж 150 г
€1.35(9.00 €/кг)
€1.89 До 14 октомври
-22% ДАРДАР
Топено сирене "Борики" С восък 180 г
Топено сирене "Борики" С восък 180 г
€1.59(8.83 €/кг)
€2.04 До 14 октомври
-24% ДАРДАР
Latteria Soresina Настъргано сирене Пармиджано Реджано 80 г
Latteria Soresina Настъргано сирене Пармиджано Реджано 80 г
€2.25(28.12 €/кг)
€2.99 До 14 октомври
-27% ДАРДАР
Latteria Soresina Настъргано сирене Грана Падано 100 г
Latteria Soresina Настъргано сирене Грана Падано 100 г
€2.19(21.88 €/кг)
€3.01 До 14 октомври
-26% ДАРДАР
Monarch Топено сирене натурално 140 г
Monarch Топено сирене натурално 140 г
€1.49(10.63 €/кг)
€2.04 До 14 октомври
-20% ДАРДАР
Oldenburger Сирене Гауда Слайс 200 г
Oldenburger Сирене Гауда Слайс 200 г
€2.55(12.76 €/кг)
€3.22 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Oldenburger Сирене Ементал Слайс 200 г
Oldenburger Сирене Ементал Слайс 200 г
€2.79(13.96 €/кг)
€3.57 До 14 октомври
ДАРДАР
Olympus Краве сирене
Olympus Краве сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Лесидрен Биволско сирене
Лесидрен Биволско сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Лесидрен Овче сирене
Лесидрен Овче сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Лесидрен Козе сирене
Лесидрен Козе сирене
До 14 октомври
ДАРДАР
Бор Чвор Крема сирене HIGH PROTEIN 200г
Бор Чвор Крема сирене HIGH PROTEIN 200г
До 14 октомври
ДАРДАР
Булгареа Сирене от краве мляко
Булгареа Сирене от краве мляко
До 14 октомври
-11% ДАРДАР
Димитър Маджаров Сирене 500 г
Димитър Маджаров Сирене 500 г
€6.99(13.98 €/кг)
€7.92 До 14 октомври
-17% ДАРДАР
Димитър Маджаров Краве сирене 400 г
Димитър Маджаров Краве сирене 400 г
€5.49(13.73 €/кг)
€6.64 До 14 октомври
-20% ДАРДАР
Дестан Сирене 400 г
Дестан Сирене 400 г
€4.49(11.22 €/кг)
€5.62 До 14 октомври
-33% ДАРДАР
Дестан Сирене PETRO 310 г
Дестан Сирене PETRO 310 г
€4.39(14.17 €/кг)
€6.64 До 14 октомври
-13% ДАРДАР
Дестан Сирене 200 г
Дестан Сирене 200 г
€3.69(18.46 €/кг)
€4.29 До 14 октомври
-21% ДАРДАР
Дестан Крема сирене 200 г
Дестан Крема сирене 200 г
€1.99(9.94 €/кг)
€2.55 До 14 октомври
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-33% KauflandKaufland
LACRIMA Сирене от краве мляко 3х350 г
🔜 Влиза в сила 05.10
LACRIMA Сирене от краве мляко 3х350 г
€10.22(9.73 €/кг)
€15.33 До 11 октомври
-33% KauflandKaufland
MONARCH Сирене Котидж 3 х 200 г
🔜 Влиза в сила 05.10
MONARCH Сирене Котидж 3 х 200 г
€4.08(6.80 €/кг)
€6.12 До 11 октомври
-29% KauflandKaufland
HOCHLAND Крема сирене различни видове 200 г
🔜 Влиза в сила 05.10
HOCHLAND Крема сирене различни видове 200 г
€1.99(9.94 €/кг)
€2.81 До 11 октомври
-27% KauflandKaufland
СИТОВО Сирене от краве мляко 800 г
🔜 Влиза в сила 05.10
СИТОВО Сирене от краве мляко 800 г
€7.99(9.99 €/кг)
€10.99 До 11 октомври
-50% KauflandKaufland
ХЕЛИОС Топено сирене Шопско 2 х 120 г
🔜 Влиза в сила 05.10
ХЕЛИОС Топено сирене Шопско 2 х 120 г
€1.35(5.62 €/кг)
До 11 октомври
-31% KauflandKaufland
Брей! Сирене от козе мляко 400 г
🔜 Влиза в сила 05.10
Брей! Сирене от козе мляко 400 г
€3.49(8.73 €/кг)
€5.11 До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Бурата Прясно сирене с течен център от сметана 200 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Бурата Прясно сирене с течен център от сметана 200 g/опаковка
€2.55(12.76 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Твърдо сирене Настъргано 250 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Твърдо сирене Настъргано 250 g/опаковка
€4.19(16.75 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Страчатела Прясно сирене със сметана 200 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Страчатела Прясно сирене със сметана 200 g/опаковка
€3.29(16.44 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Проволоне Полутвърдо сирене Класик или пикантно 300 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Проволоне Полутвърдо сирене Класик или пикантно 300 g/опаковка
€3.57(11.90 €/кг)
До 11 октомври
LidlLidl
ITALIAMO Куартироло Ломбардо Италианско меко сирене 250 g/опаковка
🔜 Влиза в сила 05.10
ITALIAMO Куартироло Ломбардо Италианско меко сирене 250 g/опаковка
€2.79(11.17 €/кг)
До 11 октомври
KauflandKaufland
РОДОПСКО ЧУДО Сирене от краве мляко шайби кг
🔜 Влиза в сила 05.10
РОДОПСКО ЧУДО Сирене от краве мляко шайби кг
€7.65(7.65 €/кг)
До 11 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 13 вериги (Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, BulMag, Billa). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, BulMag, Billa. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan