🏷️ Промоции от брошурата на Lidl

Каталози по вериги

-20% LidlLidl
ГРИЛ МАЙСТОР Кюфтета От биволско месо С лук Опаковани в защитна атмосфера 480 g/опаковка
ГРИЛ МАЙСТОР Кюфтета От биволско месо С лук Опаковани в защитна атмосфера 480 g/опаковка
€4.89(10.18 €/кг)
€6.13 До 4 октомври
-34% LidlLidl
РОДНА СТРЯХА Смядовска луканка XXL Нарязана 500 g/опаковка
РОДНА СТРЯХА Смядовска луканка XXL Нарязана 500 g/опаковка
€6.39(12.78 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
PIKOK PURE Луканка Нарязана 5 x 100 g/опаковка
PIKOK PURE Луканка Нарязана 5 x 100 g/опаковка
€7.47(14.94 €/кг)
До 4 октомври
LidlLidl
BARONI Луканка XXL Промопакет 3 x 250 g
BARONI Луканка XXL Промопакет 3 x 250 g
€4.80(6.40 €/кг)
До 4 октомври

Всички оферти от брошурата на Lidl (Лидл) за тази седмица (важи до 04.10), подредени по отстъпка или по цена за килограм. За разлика от самата листовка, тук всяка оферта е вързана към продукт с реална цена, тоест виждаш дали намалението на Lidl наистина е изгодно спрямо другите вериги.

Често задавани въпроси

Колко оферти има в брошурата на Lidl?
Виж актуалния брой горе. Всяка е с цена, а не само с картинка.
Наистина ли е изгодна дадена оферта на Lidl?
Отвори офертата: вързана е към продукт и виждаш цената му в другите вериги. Така личи дали намалението е реално, или цената и другаде е същата.
Кои са най-големите намаления в Lidl?
Подреди офертите по най-голяма отстъпка или по най-ниска цена за килограм и литър. Второто хваща случаите, в които по-голямата опаковка излиза по-скъпа.
Къде да видя самата брошура на Lidl?
Всички страници на изданието са на страницата на брошурата на Lidl, заедно с най-големите намаления от нея.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan