🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-26% ДАРДАР
Дерони Лютеница Едросмляна 265 г
Дерони Лютеница Едросмляна 265 г
€1.79(6.75 €/кг)
€2.45 До 7 октомври
-30% ФантастикоФантастико
ОЛИНЕЗА Едросмляна лютеница домашна; люта 260 г
ОЛИНЕЗА Едросмляна лютеница домашна; люта 260 г
€1.59(6.12 €/кг)
€2.29 До 7 октомври
-31% ФантастикоФантастико
DERONI Финосмляна лютеница домашна 260 г
DERONI Финосмляна лютеница домашна 260 г
€1.39(5.35 €/кг)
€2.04 До 7 октомври
-23% BillaBilla
ЧЕРГА Лютеница Домашна или Апетитка 300 г
ЧЕРГА Лютеница Домашна или Апетитка 300 г
€2.59(8.64 €/кг)
€3.37 До 7 октомври
-25% BillaBilla
DERONI Лютеница едросмляна или лютива едросмляна 265 г или 260 г
DERONI Лютеница едросмляна или лютива едросмляна 265 г или 260 г
€1.89
€2.55 До 7 октомври
-25% BillaBilla
BILLA Лютеница финосмляна 310 г
BILLA Лютеница финосмляна 310 г
€1.49(4.80 €/кг)
€1.99 До 7 октомври
-34% BillaBilla
MY FAMILY Лютеница едросмляна 300 г
MY FAMILY Лютеница едросмляна 300 г
€2.19(7.29 €/кг)
€3.32 До 7 октомври
-39% BillaBilla
ХОРЦЕТО Лютеница 560 г
ХОРЦЕТО Лютеница 560 г
€1.99(3.55 €/кг)
€3.27 До 7 октомври
-30% BillaBilla
BILLA Лютеница едросмляна 570 г
BILLA Лютеница едросмляна 570 г
€2.89(5.07 €/кг)
€4.17 До 7 октомври
-21% BillaBilla
DERONI Лютеница финосмляна без добавена захар или домашна 500 г или 525 г
DERONI Лютеница финосмляна без добавена захар или домашна 500 г или 525 г
€2.59
€3.29 До 7 октомври
-28% BillaBilla
ВЕЛИКА Лютеница едросмляна или Айвар 515 г или 500 г
ВЕЛИКА Лютеница едросмляна или Айвар 515 г или 500 г
€4.19
€5.87 До 7 октомври
-25% BillaBilla
ОЛИНЕЗА Лютеница Традиционна 520 г
ОЛИНЕЗА Лютеница Традиционна 520 г
€2.49(4.79 €/кг)
€3.35 До 7 октомври
-24% Т МаркетТ Маркет
ОЛИНЕЗА Лютеница традиционна 265 г
ОЛИНЕЗА Лютеница традиционна 265 г
€1.49(5.61 €/кг)
€1.97 До 5 октомври
-24% Т МаркетТ Маркет
DERONI Лютеница староселска едросмляна 520 г
DERONI Лютеница староселска едросмляна 520 г
€3.59(6.90 €/кг)
€4.78 До 5 октомври
LidlLidl
FRESHONA Лютеница Едромляна 4 x 310 g
FRESHONA Лютеница Едромляна 4 x 310 g
€3.38(2.73 €/кг)
До 4 октомври
-38% KauflandKaufland
ОЛИНЕЗА Домашна лютеница едро смляна 1750 г
ОЛИНЕЗА Домашна лютеница едро смляна 1750 г
€5.99(3.42 €/кг)
€9.71 До 4 октомври
-27% KauflandKaufland
БУЛКОНС Лютеница фино смляна 540 г
БУЛКОНС Лютеница фино смляна 540 г
€0.99(1.84 €/кг)
€1.37 До 4 октомври
МетроМетро
ВЕЛИКА Едросмляна лютеница без добавена захар 300 г
ВЕЛИКА Едросмляна лютеница без добавена захар 300 г
€3.19(10.63 €/кг)
€3.88 До 7 октомври
МетроМетро
ОЛИНЕЗА Домашна едросмляна лютеница 1.06 кг
ОЛИНЕЗА Домашна едросмляна лютеница 1.06 кг
€5.10(4.81 €/кг)
€6.90 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 8 вериги (Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, Billa, Фантастико, Метро, Т Маркет. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan