🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-37% KauflandKaufland
COSTA D'ORO LE COLLINE Маслиново масло екстра върджин 1 л
COSTA D'ORO LE COLLINE Маслиново масло екстра върджин 1 л
€7.29(7.29 €/л)
€11.75 До 4 октомври
KauflandKaufland
FARCHIONI Маслиново масло класик екстра върджин 1 л
FARCHIONI Маслиново масло класик екстра върджин 1 л
€11.29(11.29 €/л)
До 4 октомври
-27% KauflandKaufland
FARCHIONI Маслиново масло екстра върджин различни видове 500 мл
FARCHIONI Маслиново масло екстра върджин различни видове 500 мл
€12.99(25.98 €/л)
€17.99 До 4 октомври
-48% BillaBilla
MONINI Маслиново масло Extra Virgin 1 л
MONINI Маслиново масло Extra Virgin 1 л
€9.99(9.99 €/л)
€19.42 До 30 септември
-27% ФантастикоФантастико
Маслиново масло екстра върджин KARPEA киселинност 0.3%; нефилтрирано 1 л
Маслиново масло екстра върджин KARPEA киселинност 0.3%; нефилтрирано 1 л
€10.89(10.89 €/л)
€14.99 До 30 септември
-22% ФантастикоФантастико
Clemente Маслиново масло екстра върджин ENEA 1 л
Clemente Маслиново масло екстра върджин ENEA 1 л
€6.99(6.99 €/л)
€8.99 До 30 септември
-30% BillaBilla
BERTOLLI Маслиново масло Extra Virgin Dress&Drizz 458 мл
BERTOLLI Маслиново масло Extra Virgin Dress&Drizz 458 мл
€4.99(10.90 €/л)
€7.15 До 30 септември
-37% BillaBilla
BILLA Маслиново масло 250 мл
BILLA Маслиново масло 250 мл
€3.49(13.97 €/л)
€5.62 До 30 септември
-32% BillaBilla
TERRA CRETA ESTATE Маслиново масло Extra Virgin 750 мл
TERRA CRETA ESTATE Маслиново масло Extra Virgin 750 мл
€8.99(11.98 €/л)
€13.29 До 30 септември
-38% BillaBilla
ELIA Маслиново масло Extra Virgin 750 мл
ELIA Маслиново масло Extra Virgin 750 мл
€7.99(10.66 €/л)
€13.03 До 30 септември
-24% BillaBilla
SAN LAZARO Необработено маслиново масло Extra Virgin 1 л
SAN LAZARO Необработено маслиново масло Extra Virgin 1 л
€11.49(11.49 €/л)
€15.18 До 30 септември
-41% BillaBilla
FILIPPO BERIO Необработено маслиново масло Extra virgin 750 мл
FILIPPO BERIO Необработено маслиново масло Extra virgin 750 мл
€7.99(10.66 €/л)
€13.59 До 30 септември
-49% BillaBilla
BILLA PREMIUM Необработено маслиново масло Extra Virgin 500 мл
BILLA PREMIUM Необработено маслиново масло Extra Virgin 500 мл
€5.99(11.98 €/л)
€11.75 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-48% Т МаркетТ Маркет
SANTOLINO Маслиново масло Extra Virgin 1 л
🔜 Влиза в сила 29.09
SANTOLINO Маслиново масло Extra Virgin 1 л
€6.99(6.99 €/л)
€13.69 До 5 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan