🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

LidlLidl
BINGO Течен препарат за пране Различни видове 4 л/опаковка
BINGO Течен препарат за пране Различни видове 4 л/опаковка
€5.79(1.45 €/л)
До 4 октомври
LidlLidl
FORMIL Течен препарат за пране Различни видове 3 x 1 л/опаковка
FORMIL Течен препарат за пране Различни видове 3 x 1 л/опаковка
€8.18(2.73 €/л)
€12.27 До 4 октомври
МетроМетро
BINGO Препарат за пране Keratin 2 бр. х 3 л
BINGO Препарат за пране Keratin 2 бр. х 3 л
€6.53(1.09 €/л)
До 7 октомври
-34% CBACBA
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 900 мл
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 900 мл
€4.99(5.54 €/л)
€7.66 До 30 септември
МетроМетро
ARIEL Препарат за пране 2.25 л
ARIEL Препарат за пране 2.25 л
€12.98(5.77 €/л)
€24.54 До 7 октомври
МетроМетро
SAVEX Течен препарат за пране 2 бр. x 2.7 л
SAVEX Течен препарат за пране 2 бр. x 2.7 л
€17.89(3.31 €/л)
€23.51 До 7 октомври
МетроМетро
ALVINA Течен препарат за пране 4.5 л
ALVINA Течен препарат за пране 4.5 л
€12.78(2.84 €/л)
€17.99 До 7 октомври
МетроМетро
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
BINGO Течен препарат за пране различни видове 4 л
€5.99(1.50 €/л)
€11.04 До 7 октомври
МетроМетро
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
PERWOLL Течен препарат за пране различни видове 3 л
€11.76(3.92 €/л)
€20.45 До 7 октомври
МетроМетро
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
PERSIL Препарат за пране различни видове Дискове за пране 70 бр. в опаковка
€17.99(0.26 €/бр)
€26.58 До 7 октомври
-16% МетроМетро
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
SAVEX Препарат за пране / Капсули за пране различни видове 3.6 л/7.2 кг / 64 бр.
€12.77(3.55 €/л)
€15.32 До 7 октомври
МетроМетро
FUTURE Течен препарат за пране 4.5 л
FUTURE Течен препарат за пране 4.5 л
€19.93(4.43 €/л)
€22.99 До 7 октомври
ФантастикоФантастико
PERWOLL Препарат за пране 3.75 л
PERWOLL Препарат за пране 3.75 л
€13.29(3.54 €/л)
До 30 септември
-20% Lilly DrogerieLilly Drogerie
Dr. Beckmann Перилен препарат на ленти за цветно пране или Омекотител на ленти Тропическа орхидея 20 бр. / 14 бр.
Dr. Beckmann Перилен препарат на ленти за цветно пране или Омекотител на ленти Тропическа орхидея 20 бр. / 14 бр.
€5.89(0.29 €/бр)
€7.39 До 30 септември

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Т Маркет, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan