🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-21% CBACBA
PEDIGREE Храна за куче различни видове 400 гр
PEDIGREE Храна за куче различни видове 400 гр
€1.69(4.23 €/кг)
€2.14 До 7 октомври
-28% Т МаркетТ Маркет
HAPPY TAILS Консервирана храна за кучета различни видове 1.25 кг
HAPPY TAILS Консервирана храна за кучета различни видове 1.25 кг
€1.45(1.16 €/кг)
€2.04 До 5 октомври
-31% KauflandKaufland
Dante Храна за кучета различни видове 1240 г
Dante Храна за кучета различни видове 1240 г
€1.39(1.12 €/кг)
€2.02 До 4 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, Billa, Фантастико). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lidl, ДАР, Lilly Drogerie, Billa, Фантастико. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan