🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-26% Т МаркетТ Маркет
SAN BENEDETTO Студен чай праскова, зелен чай 1.5 л
SAN BENEDETTO Студен чай праскова, зелен чай 1.5 л
€1.29(0.86 €/л)
€1.75 До 5 октомври
-44% LidlLidl
NESTEA Студен чай Горски плодове или Праскова 1.5 л
NESTEA Студен чай Горски плодове или Праскова 1.5 л
€0.99(0.66 €/л)
€1.78 До 4 октомври
-25% CBACBA
FLORINA Студен чай различни видове 1,5л
FLORINA Студен чай различни видове 1,5л
€1.26(0.84 €/л)
€1.68 До 30 септември
-23% ФантастикоФантастико
VIDAS Студен чай; Газирана напитка различни видове 250 мл
VIDAS Студен чай; Газирана напитка различни видове 250 мл
€0.99(3.97 €/л)
€1.29 До 30 септември
-27% BillaBilla
Lipton Студен чай 1.5 л
Lipton Студен чай 1.5 л
€1.29(0.86 €/л)
€1.79 До 30 септември

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико, Метро). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, Billa, Фантастико, Метро. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan