🏷️ Брошури и каталози с промоции

Каталози по вериги

-21% Т МаркетТ Маркет
NESCAFE Разтворимо кафе Gold 190 г
NESCAFE Разтворимо кафе Gold 190 г
€8.69(45.75 €/кг)
€11.12 До 5 октомври
-35% Т МаркетТ Маркет
JACOBS Разтворимо кафе 3in1 20 x 15.1 г
JACOBS Разтворимо кафе 3in1 20 x 15.1 г
€3.09(10.23 €/кг)
€4.82 До 5 октомври
KauflandKaufland
NESCAFE CLASSIC Разтворимо кафе 300 г
NESCAFE CLASSIC Разтворимо кафе 300 г
€7.66(25.53 €/кг)
До 4 октомври
-46% KauflandKaufland
NESCAFE Разтворимо кафе 2 в 1 или 3 в 1 различни видове 8 - 17 г
NESCAFE Разтворимо кафе 2 в 1 или 3 в 1 различни видове 8 - 17 г
€0.15
€0.28 До 4 октомври
-53% BillaBilla
Jacobs Разтворимо кафе Monarch 2 x 200 г
Jacobs Разтворимо кафе Monarch 2 x 200 г
€11.98(29.95 €/кг)
€25.56 До 30 септември
-43% CBACBA
NESCAFE Classic Разтворимо кафе 2х250гр/опаковка
NESCAFE Classic Разтворимо кафе 2х250гр/опаковка
€12.99(25.98 €/кг)
€23.00 До 30 септември
-39% CBACBA
NESCAFE Разтворимо кафе 3в1; 2в1 различни видове 8-16,5 гр
NESCAFE Разтворимо кафе 3в1; 2в1 различни видове 8-16,5 гр
€0.17
€0.28 До 30 септември
🔜 Предстоящи оферти — влизат в сила скоро
-27% ДАРДАР
Jacobs Разтворимо кафе Monarch Класик 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Jacobs Разтворимо кафе Monarch Класик 200 г
€7.99(39.96 €/кг)
€10.99 До 7 октомври
-20% ДАРДАР
Nescafe Разтворимо кафе 3 в 1 Класик 15.5 г
🔜 Влиза в сила 01.10
Nescafe Разтворимо кафе 3 в 1 Класик 15.5 г
€0.24(15.50 €/кг)
€0.30 До 7 октомври
-46% ФантастикоФантастико
NESCAFE Разтворимо кафе Classic 3в1 10 бр. х 15.5 г
🔜 Влиза в сила 01.10
NESCAFE Разтворимо кафе Classic 3в1 10 бр. х 15.5 г
€1.49(9.60 €/кг)
€2.76 До 7 октомври
-50% ФантастикоФантастико
JACOBS Разтворимо кафе различни видове 2 бр. х 200 г
🔜 Влиза в сила 01.10
JACOBS Разтворимо кафе различни видове 2 бр. х 200 г
€11.98(29.95 €/кг)
€23.96 До 7 октомври
-43% BillaBilla
DAVIDOFF Разтворимо кафе 100 г
🔜 Влиза в сила 01.10
DAVIDOFF Разтворимо кафе 100 г
€6.99(69.89 €/кг)
€12.27 До 7 октомври
-42% BillaBilla
NESCAFE Разтворимо кафе Classic 250 г
🔜 Влиза в сила 01.10
NESCAFE Разтворимо кафе Classic 250 г
€6.89(27.57 €/кг)
€11.99 До 7 октомври

В Savly разглеждаш актуалните брошури и каталози на 12 вериги (Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР). За разлика от обикновените брошури, тук виждаш и реалните цени по магазини и кой е най-евтин за конкретния продукт. Промоциите се обновяват всяка седмица и всяка оферта показва до кога важи.

Често задавани въпроси

Кои магазини имат брошури тази седмица?
Точно сега в Savly има актуални брошури от Billa, Фантастико, Kaufland, Lilly Drogerie, Lidl, ДАР. Разгледай ги и виж офертите с реалните цени.
Каква е разликата между брошура и каталог?
На практика няма. В България двете думи значат едно и също: рекламното издание на магазина с промоциите за периода. В Savly ги намираш и под двете имена.
Как да видя най-евтините промоции?
Подреди офертите по цена или по отстъпка, или отвори продукт, за да сравниш цената му във всички вериги наведнъж.
До кога важат промоциите?
Всяка оферта показва датата, до която е валидна. Брошурите обикновено се сменят всяка седмица.
📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan