Крем Nivea Creme 150мл. Крем Nivea Creme 150мл.
Крем Nivea Creme 150мл. - Nivea

Крем Nivea Creme 150мл. / Nivea (150 ml)

💰 Цени по магазини

150 ml 4.00 € 28 септември
26.67 €/л 28 септември
150 ml 5.21 € 28 септември
34.73 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем Nivea Creme 150мл. (Nivea), 150 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.00 в ДМ България. Това прави 26.67 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.00 до €5.21). Цени по вериги: ДМ България €4.00, Lilly Drogerie €5.21. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем Nivea Creme 150мл.?

Най-ниската цена за Крем Nivea Creme 150мл. в Savly е €4.00 в ДМ България.

Къде е най-евтино Крем Nivea Creme 150мл.?

Крем Nivea Creme 150мл. е най-евтино в ДМ България за €4.00.

Каква е цената на Крем Nivea Creme 150мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.00, в Lilly Drogerie: €5.21.

Крем Nivea Creme 150мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крем Nivea Creme 150мл.. Най-ниската цена е €4.00 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Крем Nivea Creme 150мл.?

Крем Nivea Creme 150мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.00 до €5.21.

Откъде са цените за Крем Nivea Creme 150мл.?

Цените за Крем Nivea Creme 150мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan