Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр
Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр

Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр (110 g)

💰 Цени по магазини

110 g 2.65 € 28 септември
24.09 €/кг 28 септември
110 g 3.45 € 28 септември
31.36 €/кг 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр, 110 g. Най-ниска цена в Savly: €2.65 в ДМ България. Това прави 24.09 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.65 до €3.45). Цени по вериги: ДМ България €2.65, Lilly Drogerie €3.45. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр?

Най-ниската цена за Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр в Savly е €2.65 в ДМ България.

Къде е най-евтино Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр?

Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр е най-евтино в ДМ България за €2.65.

Каква е цената на Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.65, в Lilly Drogerie: €3.45.

Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр. Най-ниската цена е €2.65 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр?

Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.65 до €3.45.

Откъде са цените за Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр?

Цените за Ароматизатор Medix WC Fresh Drops Бор 2х55гр са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan