КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр
КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр

КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр (150 g)

💰 Цени по магазини

150 g 3.55 € 28 септември
23.67 €/кг 28 септември
150 g 5.62 € 28 септември
37.47 €/кг 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр, 150 g. Най-ниска цена в Savly: €3.55 в ДМ България. Това прави 23.67 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €3.55 до €5.62). Цени по вериги: ДМ България €3.55, Lilly Drogerie €5.62. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр?

Най-ниската цена за КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр в Savly е €3.55 в ДМ България.

Къде е най-евтино КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр?

КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр е най-евтино в ДМ България за €3.55.

Каква е цената на КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €3.55, в Lilly Drogerie: €5.62.

КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр. Най-ниската цена е €3.55 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр?

КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €3.55 до €5.62.

Откъде са цените за КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр?

Цените за КТ Ароматизатор Bref Wc Power Activ Бор 3бр Х 50гр са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan