Крем Nivea 75мл. Крем Nivea 75мл.
Крем Nivea 75мл. - Nivea

Крем Nivea 75мл. / Nivea (75 ml)

💰 Цени по магазини

75 ml 2.90 € 28 септември
38.67 €/л 28 септември
75 ml 3.45 € 28 септември
46.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем Nivea 75мл. (Nivea), 75 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.90 в ДМ България. Това прави 38.67 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.90 до €3.45). Цени по вериги: ДМ България €2.90, Lilly Drogerie €3.45. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем Nivea 75мл.?

Най-ниската цена за Крем Nivea 75мл. в Savly е €2.90 в ДМ България.

Къде е най-евтино Крем Nivea 75мл.?

Крем Nivea 75мл. е най-евтино в ДМ България за €2.90.

Каква е цената на Крем Nivea 75мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.90, в Lilly Drogerie: €3.45.

Крем Nivea 75мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крем Nivea 75мл.. Най-ниската цена е €2.90 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Крем Nivea 75мл.?

Крем Nivea 75мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.90 до €3.45.

Откъде са цените за Крем Nivea 75мл.?

Цените за Крем Nivea 75мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan