Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл
Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл

Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл (30 ml)

💰 Цени по магазини

30 ml 10.15 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
338.33 €/л 28 септември
30 ml 10.20 € 28 септември
340.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл, 30 ml. Най-ниска цена в Savly: €10.15 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 338.33 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €10.15 до €10.20). Цени по вериги: Lilly Drogerie €10.15, ДМ България €10.20. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл?

Най-ниската цена за Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл в Savly е €10.15 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл?

Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €10.15.

Каква е цената на Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €10.15, в ДМ България: €10.20.

Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл на промоция ли е?

Да, Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €10.15.

В колко магазина се предлага Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл?

Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €10.15 до €10.20.

Откъде са цените за Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл?

Цените за Серум за Лице Garnier с Витамин C Нощен 30мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan