Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл
Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл

Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 2.50 € 28 септември
50.00 €/л 28 септември
50 ml 2.55 € 28 септември
51.00 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл, 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.50 в ДМ България. Това прави 50.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.50 до €2.55). Цени по вериги: ДМ България €2.50, Lilly Drogerie €2.55. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл?

Най-ниската цена за Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл в Savly е €2.50 в ДМ България.

Къде е най-евтино Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл?

Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл е най-евтино в ДМ България за €2.50.

Каква е цената на Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.50, в Lilly Drogerie: €2.55.

Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл. Най-ниската цена е €2.50 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл?

Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.50 до €2.55.

Откъде са цените за Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл?

Цените за Боя за Коса Palette ICC 70средно Рус 50мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan