Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл
Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл

Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл (400 ml)

💰 Цени по магазини

400 ml 12.20 € 28 септември
30.50 €/л 28 септември
400 ml 15.18 € 28 септември
37.95 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл, 400 ml. Най-ниска цена в Savly: €12.20 в ДМ България. Това прави 30.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €12.20 до €15.18). Цени по вериги: ДМ България €12.20, Lilly Drogerie €15.18. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл?

Най-ниската цена за Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл в Savly е €12.20 в ДМ България.

Къде е най-евтино Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл?

Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл е най-евтино в ДМ България за €12.20.

Каква е цената на Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €12.20, в Lilly Drogerie: €15.18.

Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл. Най-ниската цена е €12.20 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл?

Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €12.20 до €15.18.

Откъде са цените за Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл?

Цените за Крем Veet Депилиращ За Чуствителна Кожа 400мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan