Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл
Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл

Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 1.49 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
29.80 €/л 28 септември
50 ml 1.65 € 28 септември
33.00 €/л 28 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл, 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.49 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 29.80 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.49 до €1.65). Цени по вериги: Lilly Drogerie €1.49, ДМ България €1.65. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл?

Най-ниската цена за Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл в Savly е €1.49 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл?

Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €1.49.

Каква е цената на Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €1.49, в ДМ България: €1.65.

Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл на промоция ли е?

Да, Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €1.49.

В колко магазина се предлага Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл?

Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.49 до €1.65.

Откъде са цените за Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл?

Цените за Крем Бочко При Подсичане И Раздразнения Кожни 50мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan