Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа
Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа

Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа (800 ml)

💰 Цени по магазини

800 ml 2.10 € 28 септември
2.63 €/л 28 септември
800 ml 2.65 € 28 септември
3.31 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа, 800 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.10 в ДМ България. Това прави 2.63 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.10 до €2.65). Цени по вериги: ДМ България €2.10, Lilly Drogerie €2.65. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа?

Най-ниската цена за Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа в Savly е €2.10 в ДМ България.

Къде е най-евтино Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа?

Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа е най-евтино в ДМ България за €2.10.

Каква е цената на Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.10, в Lilly Drogerie: €2.65.

Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа. Най-ниската цена е €2.10 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа?

Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.10 до €2.65.

Откъде са цените за Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа?

Цените за Препарат за Съдове Medix Балсам Жасмин и Лилия 800мл Помпа са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan