Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл
Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл

Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 4.59 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
22.95 €/л 28 септември
200 ml 5.30 € 28 септември
26.50 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл, 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.59 в Lilly Drogerie, промоция до 30 септември. Това прави 22.95 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.59 до €5.30). Цени по вериги: Lilly Drogerie €4.59, ДМ България €5.30. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл?

Най-ниската цена за Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл в Savly е €4.59 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл?

Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл е най-евтино в Lilly Drogerie за €4.59.

Каква е цената на Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл в Lilly Drogerie и ДМ България?

В Lilly Drogerie: €4.59, в ДМ България: €5.30.

Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл на промоция ли е?

Да, Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл е в промоция в Lilly Drogerie до 30 септември за €4.59.

В колко магазина се предлага Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл?

Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.59 до €5.30.

Откъде са цените за Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл?

Цените за Шампоан Сух Batiste Sensitive Scalp 200 Мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan