Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл
Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл

Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл (200 ml)

💰 Цени по магазини

200 ml 4.30 € 28 септември
21.50 €/л 28 септември
200 ml 5.31 € 28 септември
26.55 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл, 200 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.30 в ДМ България. Това прави 21.50 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.30 до €5.31). Цени по вериги: ДМ България €4.30, Lilly Drogerie €5.31. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл?

Най-ниската цена за Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл в Savly е €4.30 в ДМ България.

Къде е най-евтино Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл?

Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл е най-евтино в ДМ България за €4.30.

Каква е цената на Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €4.30, в Lilly Drogerie: €5.31.

Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл. Най-ниската цена е €4.30 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл?

Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.30 до €5.31.

Откъде са цените за Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл?

Цените за Шампоан Сух Batiste Soft Casmere 200 Мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan