Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л
Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л

Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л (1.5 l)

💰 Цени по магазини

1.5 l 2.35 € 28 септември
1.57 €/л 28 септември
1.5 l 2.89 € 28 септември 🏷️ ПРОМО
1.93 €/л 28 септември

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л, 1.5 l. Най-ниска цена в Savly: €2.35 в ДМ България. Това прави 1.57 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.35 до €2.89). Цени по вериги: ДМ България €2.35, Lilly Drogerie €2.89. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л?

Най-ниската цена за Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л в Savly е €2.35 в ДМ България.

Къде е най-евтино Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л?

Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л е най-евтино в ДМ България за €2.35.

Каква е цената на Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €2.35, в Lilly Drogerie: €2.89.

Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л. Най-ниската цена е €2.35 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л?

Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.35 до €2.89.

Откъде са цените за Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л?

Цените за Препарат Medix За Под За Ламинат И Паркет 1.5л са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan