Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл
Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл

Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл (45 ml)

💰 Цени по магазини

45 ml 1.50 € 28 септември
33.33 €/л 28 септември
45 ml 1.68 € 28 септември
37.33 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл, 45 ml. Най-ниска цена в Savly: €1.50 в ДМ България. Това прави 33.33 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €1.50 до €1.68). Цени по вериги: ДМ България €1.50, Lilly Drogerie €1.68. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл?

Най-ниската цена за Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл в Savly е €1.50 в ДМ България.

Къде е най-евтино Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл?

Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл е най-евтино в ДМ България за €1.50.

Каква е цената на Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.50, в Lilly Drogerie: €1.68.

Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл. Най-ниската цена е €1.50 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл?

Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.50 до €1.68.

Откъде са цените за Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл?

Цените за Боя за Коса Арома Колор Черен 01 45мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan