Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.
Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.

Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. (150 ml)

💰 Цени по магазини

150 ml 6.60 € 28 септември
44.00 €/л 28 септември
150 ml 8.43 € 28 септември
56.20 €/л 28 септември
🧴

Още няма състав

Снимай списъка със съставките (INCI) от опаковката и ще покажем кои са с риск по CosIng (регулацията на ЕС).

🔐 Влез, за да снимаш състава

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл., 150 ml. Най-ниска цена в Savly: €6.60 в ДМ България. Това прави 44.00 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €6.60 до €8.43). Цени по вериги: ДМ България €6.60, Lilly Drogerie €8.43. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.?

Най-ниската цена за Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. в Savly е €6.60 в ДМ България.

Къде е най-евтино Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.?

Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. е най-евтино в ДМ България за €6.60.

Каква е цената на Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €6.60, в Lilly Drogerie: €8.43.

Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.. Най-ниската цена е €6.60 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.?

Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €6.60 до €8.43.

Откъде са цените за Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл.?

Цените за Серум за коса Elseve Glycolic Gloss 150мл. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan