Влез, за да пазиш списъци, да следиш цени и да събираш точки.
Забравена парола?
Водка Koskenkorva 1л.
Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.
Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.
Водка Koskenkorva 1л., 1 l. Най-ниска цена в Savly: €10.99 в МАГ Италия, промоция до 3 ноември. Това прави 10.99 €/л. Цената се следи в 3 магазина (от €10.99 до €15.25). Цени по вериги: МАГ Италия €10.99, Аванти €14.20, ДАР €15.25. Последно обновена на 13 октомври 2026 (от брошура).
Най-ниската цена за Водка Koskenkorva 1л. в Savly е €10.99 в МАГ Италия.
Водка Koskenkorva 1л. е най-евтино в МАГ Италия за €10.99.
В ДАР: €15.25, в МАГ Италия: €10.99, в Аванти: €14.20.
Да, Водка Koskenkorva 1л. е в промоция в МАГ Италия до 3 ноември за €10.99 (от брошура).
Водка Koskenkorva 1л. се следи в 3 магазина в Savly, с цени от €10.99 до €15.25.
Цените за Водка Koskenkorva 1л. са добавени от потребители на Savly и от актуални брошури в 3 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.
Влез или се регистрирай и ще ти кажем, когато Водка Koskenkorva 1л. поевтинее.
Безплатно е. След това се връщаш точно тук.
Ще ти пишем, щом Водка Koskenkorva 1л. влезе в промоция.
Следиш го с този телефон. С профил следените остават, ако смениш телефона.
Известията идват в приложението. Свали го и влез със същия профил: Водка Koskenkorva 1л. вече е в следените ти.
Сканирай с телефона си
Може и по-късно. Следеният продукт остава в профила ти.