Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.
Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.

Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. (190 g)

💰 Цени по магазини

190 g 1.80 € 28 септември
9.47 €/кг 28 септември
190 g 1.92 € 28 септември
10.11 €/кг 28 септември

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр., 190 g. Най-ниска цена в Savly: €1.80 в ДМ България. Това прави 9.47 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €1.80 до €1.92). Цени по вериги: ДМ България €1.80, Lilly Drogerie €1.92. Последно обновена на 28 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.?

Най-ниската цена за Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. в Savly е €1.80 в ДМ България.

Къде е най-евтино Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.?

Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. е най-евтино в ДМ България за €1.80.

Каква е цената на Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. в ДМ България и Lilly Drogerie?

В ДМ България: €1.80, в Lilly Drogerie: €1.92.

Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.. Най-ниската цена е €1.80 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.?

Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €1.80 до €1.92.

Откъде са цените за Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр.?

Цените за Bio Nino пюре зеленчуци със сьомга 6+ 190гр. са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan