Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен
Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен - GARNIER
Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен - GARNIER

Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен / Garnier (400 ml)

💰 Цени по магазини

400 ml 12.00 € 4 октомври
30.00 €/л 4 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4

🧴 Състав на Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен

Среден · 3 за внимание

18 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

SODIUM HYDROXIDE SALICYLIC ACID BENZOIC ACID BUTYLENE GLYCOL CARBOMER ALCOHOL DENAT. POLOXAMER 184 DISODIUM COCOAMPHODIACETATE CHARCOAL POWDER CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID POLYGLYCERIN-10 POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE POLYGLYCERYL-10 STEARATE POLYSORBATE 20 AQUA/WATER SODIUM DEHYDRO-ACETATE PARFUM/FRAGRANCE
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 12.00 € (30.00 €/л)

Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен (GARNIER), 400 ml. Най-ниска цена в Savly: €12.00 в Lilly Drogerie, София. Това прави 30.00 €/л. Последно обновена на 4 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен?

Най-ниската цена за Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен в Savly е €12.00 в Lilly Drogerie.

Къде е най-евтино Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен?

Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен е най-евтино в Lilly Drogerie (София) за €12.00.

Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен. Най-ниската цена е €12.00 в Lilly Drogerie. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен?

Цените за Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен?

Състав на Мицеларна пречистваща желеобразна вода с въглен: AQUA/WATER, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, ALCOHOL DENAT., POLOXAMER 184, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, CHARCOAL POWDER, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, POLYGLYCERIN-10, POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE, POLYGLYCERYL-10 STEARATE, POLYSORBATE 20, SODIUM DEHYDRO-ACETATE, SALICYLIC ACID, BENZOIC AC…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan