Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо
Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо - Mila's World

Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо / Mila's World (100 g)

💰 Цени по магазини

100 g 0.59 € 4 октомври
5.90 €/кг 4 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.59 € (5.90 €/кг)

Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо (Mila's World), 100 g. Най-ниска цена в Savly: €0.59 в Lidl, Русе. Това прави 5.90 €/кг. Последно обновена на 4 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо?

Най-ниската цена за Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо в Savly е €0.59 в Lidl.

Къде е най-евтино Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо?

Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо е най-евтино в Lidl (Русе) за €0.59.

Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо. Най-ниската цена е €0.59 в Lidl. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо?

Цените за Храна за котки за малки котета, парченца в сос, богата на птиче месо са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan