Кроасан с крем ванилия Кроасан с крем ванилия
Кроасан с крем ванилия

Кроасан с крем ванилия (55 g)

💰 Цени по магазини

55 g 0.25 € 3 октомври
4.55 €/кг 3 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

Още няма здравословна оценка

Хранителна таблицаСписък със състав

Снимай етикета (хранителни стойности и състав) и AI ще ги разчете, за да изчислим Savly Score.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 0.25 € (4.55 €/кг)

Кроасан с крем ванилия, 55 g. Най-ниска цена в Savly: €0.25 в Lidl, София. Това прави 4.55 €/кг. Последно обновена на 3 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Кроасан с крем ванилия?

Най-ниската цена за Кроасан с крем ванилия в Savly е €0.25 в Lidl.

Къде е най-евтино Кроасан с крем ванилия?

Кроасан с крем ванилия е най-евтино в Lidl (София) за €0.25.

Кроасан с крем ванилия на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Кроасан с крем ванилия. Най-ниската цена е €0.25 в Lidl. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Кроасан с крем ванилия?

Цените за Кроасан с крем ванилия са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan