Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл
Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл - AQUAFRESH

Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл / Aquafresh (125 ml)

💰 Цени по магазини

125 ml 2.10 € 1 октомври
16.80 €/л 1 октомври
125 ml 2.14 € 1 октомври
17.12 €/л 1 октомври
Супермаркет 24-7
125 ml 2.50 € 1 октомври
20.00 €/л 1 октомври
125 ml 2.55 € 1 октомври
20.40 €/л 1 октомври
125 ml 2.55 € 1 октомври
20.40 €/л 1 октомври
125 ml 2.79 € 1 октомври
22.32 €/л 1 октомври
125 ml 2.80 € 1 октомври
22.40 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4

🧴 Състав на Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл

Среден · 1 за внимание

14 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Limonene Aqua Hydrated Silica Glycerin Sodium Lauryl Sulfate Aroma Xanthan Gum Peg-6 Sodium Saccharin Carrageenan Ci 73360 Titanium Dioxude Sodium Fluuoride Ci 74160. Производител/ Дистрибутор :GlaxoSmithKline.
Състав от OpenBeautyFacts (ODbL). Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 7 вериги): 2.55 € (20.40 €/л)

Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл (AQUAFRESH), 125 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.10 в ДМ България, София. Това прави 16.80 €/л. Цената се следи в 7 магазина (от €2.10 до €2.80). Цени по вериги: ДМ България €2.10, eBag €2.14, Супермаркет 24-7 €2.50, ДАР €2.55, Фантастико €2.55, Lilly Drogerie €2.79, Макс €2.80. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл?

Най-ниската цена за Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл в Savly е €2.10 в ДМ България.

Къде е най-евтино Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл?

Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл е най-евтино в ДМ България (София) за €2.10.

Каква е цената на Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл в Фантастико, ДАР и ДМ България?

В Фантастико: €2.55, в ДАР: €2.55, в ДМ България: €2.10.

Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл. Най-ниската цена е €2.10 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл?

Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл се следи в 7 магазина в Savly, с цени от €2.10 до €2.80.

Откъде са цените за Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл?

Цените за Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл са добавени от потребители на Savly в 7 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл?

Състав на Паста за зъби AQUAFRESH Active white 125 мл: Aqua; Hydrated Silica; Glycerin; Sodium Lauryl Sulfate; Aroma; Xanthan Gum; Titanium Dioxude; Peg-6; Sodium Fluuoride; Sodium Saccharin; Carrageenan; Limonene; Ci 73360; Ci 74160. Производител/ Дистрибутор :GlaxoSmithKline.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan