Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл
Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл - GLISS

Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл / Gliss (250 ml)

💰 Цени по магазини

250 ml 4.08 € 1 октомври
16.32 €/л 1 октомври
250 ml 4.58 € 1 октомври
18.32 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

4

🧴 Състав на Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл

Среден · 6 за внимание

32 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

Linalool Limonene Hexyl Cinnamal Benzyl Salicylate Citronellol Sodium Benzoate Aqua Sodium Laureth Sulfate Disodium Cocoamphodiacetate Laureth-2 Argania Spinosa Kernel Oil Macadamia Ternifolia Seed Oil Prunus Amygdalus Dulcis Oil Prunus Armeniaca Kernel Oil Sclerocarya Birrea Seed Oil Sesamum Indicum Seed Oil Panthenol Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin Hydrolyzed Keratin Citric Acid Peg-12 Dimethicone Sodium Chloride Propylene Glycol Peg-40 Hydrogenated Castor Oil Peg-7 Glyceryl Cocoate Polyquaternium-10 Parfum Peg-14M Ci 47005 Olea Eropaea Fruit Oil Peg-55 Propylene Glycol Olea Te Ci 15985.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо обичайната цена на продукта горе (средно по 2 вериги): 4.33 € (17.32 €/л)

Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл (GLISS), 250 ml. Най-ниска цена в Savly: €4.08 в Kaufland, Бургас. Това прави 16.32 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €4.08 до €4.58). Цени по вериги: Kaufland €4.08, Фантастико €4.58. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл?

Най-ниската цена за Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл в Savly е €4.08 в Kaufland.

Къде е най-евтино Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл?

Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл е най-евтино в Kaufland (Бургас) за €4.08.

Каква е цената на Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл в Kaufland и Фантастико?

В Kaufland: €4.08, в Фантастико: €4.58.

Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл. Най-ниската цена е €4.08 в Kaufland. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл?

Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €4.08 до €4.58.

Откъде са цените за Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл?

Цените за Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл?

Състав на Шампоан GLISS Ultimate Repair 250 мл: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Laureth-2, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Eropaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypro…

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan