Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.
Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. - ТРОЯНСКА

Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. / ТРОЯНСКА (700 ml)

💰 Цени по магазини

700 ml 10.42 € 1 октомври
14.89 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 10.42 € (14.89 €/л)

Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. (ТРОЯНСКА), 700 ml. Най-ниска цена в Savly: €10.42 в Т Маркет, София. Това прави 14.89 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.?

Най-ниската цена за Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. в Savly е €10.42 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.?

Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. е най-евтино в Т Маркет (София) за €10.42.

Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.. Най-ниската цена е €10.42 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.?

Цените за Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл. са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.?

Състав на Ракия ТРОЯНСКА кайсиева 38% алк. 700 мл.: 100% Кайсиев дестилат.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan