Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл
Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл - ДЯДОВА УСУКАНИЦА

Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл / ДЯДОВА УСУКАНИЦА (700 ml)

💰 Цени по магазини

700 ml 8.18 € 1 октомври
11.69 €/л 1 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 8.18 € (11.69 €/л)

Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл (ДЯДОВА УСУКАНИЦА), 700 ml. Най-ниска цена в Savly: €8.18 в Kaufland, София. Това прави 11.69 €/л. Последно обновена на 1 октомври 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл?

Най-ниската цена за Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл в Savly е €8.18 в Kaufland.

Къде е най-евтино Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл?

Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл е най-евтино в Kaufland (София) за €8.18.

Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл. Най-ниската цена е €8.18 в Kaufland. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

Откъде са цените за Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл?

Цените за Ракия ДЯДОВА УСУКАНИЦА гроздова 40% 700 мл са добавени от потребители на Savly в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan