Водка GREY GOOSE 700 мл. Водка GREY GOOSE 700 мл.

💰 Цени по магазини

700 ml 33.29 € 3 октомври 🏷️ ПРОМО
47.56 €/л 3 октомври

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

* спрямо цената на продукта горе: 33.29 € (47.56 €/л)

Водка GREY GOOSE 700 мл. (GREY GOOSE), 700 ml. Най-ниска цена в Savly: €33.29 в ДАР, промоция до 14 октомври. Това прави 47.56 €/л. Последно обновена на 3 октомври 2026 (от брошура).

Често задавани въпроси

Колко струва Водка GREY GOOSE 700 мл.?

Най-ниската цена за Водка GREY GOOSE 700 мл. в Savly е €33.29 в ДАР.

Къде е най-евтино Водка GREY GOOSE 700 мл.?

Водка GREY GOOSE 700 мл. е най-евтино в ДАР за €33.29.

Водка GREY GOOSE 700 мл. на промоция ли е?

Да, Водка GREY GOOSE 700 мл. е в промоция в ДАР до 14 октомври за €33.29 (от брошура).

Откъде са цените за Водка GREY GOOSE 700 мл.?

Цените за Водка GREY GOOSE 700 мл. са добавени от актуални брошури на магазините в 1 магазин. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Водка GREY GOOSE 700 мл.?

Състав на Водка GREY GOOSE 700 мл.: Водка GREY GOOSE 40% 700мл.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan