Бира ASTIKA 2 л Бира ASTIKA 2 л

💰 Цени по магазини

2 l 1.43 € 30 септември
0.72 €/л 30 септември
2 l 1.43 € 30 септември
0.72 €/л 30 септември
2 l 1.45 € 30 септември
0.73 €/л 30 септември
2 l 1.48 € 30 септември
0.74 €/л 30 септември
Супермаркет 24-7
2 l 1.50 € 30 септември
0.75 €/л 30 септември
в 1 от 4 обекта: 1.40 €
2 l 1.51 € 30 септември
0.76 €/л 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

🍷

Алкохолна напитка

Здравната оценка (Nutri-Score) не се прилага за алкохолни напитки.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Бира ASTIKA 2 л (ASTIKA), 2 l. Най-ниска цена в Savly: €1.43 в Нолев, Асеновград. Това прави 0.72 €/л. Цената се следи в 6 магазина (от €1.43 до €1.51). Цени по вериги: Нолев €1.43, Супермаркет Вирея €1.43, Аванти €1.45, Жизел €1.48, Супермаркет 24-7 €1.50, РТ Маркет €1.51. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Бира ASTIKA 2 л?

Най-ниската цена за Бира ASTIKA 2 л в Savly е €1.43 в Нолев.

Къде е най-евтино Бира ASTIKA 2 л?

Бира ASTIKA 2 л е най-евтино в Нолев (Асеновград) за €1.43.

Каква е цената на Бира ASTIKA 2 л в Нолев, Супермаркет Вирея и Аванти?

В Нолев: €1.43, в Супермаркет Вирея: €1.43, в Аванти: €1.45.

Бира ASTIKA 2 л на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Бира ASTIKA 2 л. Най-ниската цена е €1.43 в Нолев. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Бира ASTIKA 2 л?

Бира ASTIKA 2 л се следи в 6 магазина в Savly, с цени от €1.43 до €1.51.

Откъде са цените за Бира ASTIKA 2 л?

Цените за Бира ASTIKA 2 л са добавени от потребители на Savly в 6 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Бира ASTIKA 2 л?

Състав на Бира ASTIKA 2 л: вода, ЕЧЕМИЧЕН МАЛЦ, ПИВОВАРЕН ЕЧЕМИК, хмел.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan