Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл
Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл - ASTERA

Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл / Astera (50 ml)

💰 Цени по магазини

50 ml 2.12 € 30 септември
42.40 €/л 30 септември
50 ml 2.81 € 30 септември
56.20 €/л 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

10

🧴 Състав на Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл

Отличен · 0 за внимание

15 съставки · оцветените са с риск, цъкни за подробности

AQUA SORBITOL GLYCERIN HYDRATED SILICA XYLITOL PEG-8 AROMA SODIUM METHYL COCOYL TAURATE SODIUM CITRATE SODIUM BICARBONATE XANTHAN GUM CARRAGEENAN HYDROXYETHYLCELLULOSE SODIUM SACCHARIN CI 12490Производител/ Дистрибутор :Арома Козметикс АД.
Състав от снимка на етикета. Рисковете са по CosIng (регулацията на ЕС) - винаги проверявай етикета на опаковката.

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл (ASTERA), 50 ml. Най-ниска цена в Savly: €2.12 в ДМ България, Варна. Това прави 42.40 €/л. Цената се следи в 2 магазина (от €2.12 до €2.81). Цени по вериги: ДМ България €2.12, Kaufland €2.81. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл?

Най-ниската цена за Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл в Savly е €2.12 в ДМ България.

Къде е най-евтино Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл?

Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл е най-евтино в ДМ България (Варна) за €2.12.

Каква е цената на Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл в Kaufland и ДМ България?

В Kaufland: €2.81, в ДМ България: €2.12.

Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл. Най-ниската цена е €2.12 в ДМ България. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл?

Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.12 до €2.81.

Откъде са цените за Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл?

Цените за Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл?

Състав на Паста за зъби ASTERA Homeopatica Kids 0+ 50 мл: AQUA, SORBITOL, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, XYLITOL, PEG-8, AROMA, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM CITRATE, SODIUM BICARBONATE, XANTHAN GUM, CARRAGEENAN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM SACCHARIN, CI 12490Производител/ Дистрибутор :Арома Козметикс АД.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan