Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г
Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г - HIPP

Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г / Hipp (190 g)

💰 Цени по магазини

190 g 2.22 € 30 септември
11.68 €/кг 30 септември
190 g 2.74 € 30 септември
14.42 €/кг 30 септември

Цените са въведени от потребители или взети от публични отчети на търговците. Възможно е вече да са различни, затова гледай датата до всяка цена. Наличността на продукта в конкретния магазин също не е гарантирана.

✓ Без Е-добавки в състава

Липсват хранителните стойности

Хранителна таблица

✓ Имаме състава. Сега снимай хранителната таблица - там, където пише калории, мазнини, белтъчини, захари…, за да изчислим оценката.

🔐 Влез, за да снимаш етикета🔐 Влез, за да качиш етикета

⭐ Отзиви (0)

Все още няма отзиви за този продукт. Бъди първият! ✍️ Влез и остави отзив

Сходни продукти

📋 Състав на Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г

3 съставки

Зеленчуци* 73% (моркови*, картофи*, карфиол*, грах*) вода рапицово масло* 1,3%. От БИО производство
Състав от OFF (ODbL). Винаги проверявай етикета на опаковката.

Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г (HIPP), 190 g. Най-ниска цена в Savly: €2.22 в Т Маркет, София. Това прави 11.68 €/кг. Цената се следи в 2 магазина (от €2.22 до €2.74). Цени по вериги: Т Маркет €2.22, Макс €2.74. Последно обновена на 30 септември 2026.

Често задавани въпроси

Колко струва Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г?

Най-ниската цена за Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г в Savly е €2.22 в Т Маркет.

Къде е най-евтино Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г?

Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г е най-евтино в Т Маркет (София) за €2.22.

Каква е цената на Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г в Т Маркет и Макс?

В Т Маркет: €2.22, в Макс: €2.74.

Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г на промоция ли е?

В момента няма активна промоция за Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г. Най-ниската цена е €2.22 в Т Маркет. Последвай продукта, за да получиш известие при намаление.

В колко магазина се предлага Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г?

Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г се следи в 2 магазина в Savly, с цени от €2.22 до €2.74.

Откъде са цените за Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г?

Цените за Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г са добавени от потребители на Savly в 2 магазина. Не виждаш твоя магазин? Добави цена и помогни на другите купувачи. Имай предвид, че цените се добавят и от потребители и не гарантираме тяхната точност, нито че продуктът ще е наличен в съответния магазин. Винаги проверявай в магазина преди покупка.

Какво съдържа Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г?

Състав на Пюре HIPP Bio различни зеленчуци 190 г: Зеленчуци* 73% (моркови*, картофи*, карфиол*, грах*), вода, рапицово масло* 1,3%. От БИО производство.

📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. 📱 Приложението може много повече. Безплатно за всеки, който го свали сега. App Store Google Play
Scan